Ste so sebou spokojný?

Výrobky

Perfekcionisti to majú v živote vážne, ale naozaj veľmi vážne ťažké.Aj keď by ste si možno mysleli, že je to hlúposť a že na tom nemôže byť nič ťažké, asi ste nikdy neskúšali takýmto spôsobom zvládať domácnosť, všakže? Pretože keby ste to skúsili, vedeli by ste, že mať všetko tip top si vyžaduje naozaj, ale naozaj veľmi veľa úsilia, ktoré každý jednoducho nedá. A aj keď si myslíte, že sa niekto veci dajú zvládať jednoduchšie, musí vám byť jasné hlavne to, že pre perfekcionistov to tak nefunguje. Tí musia mať všetko perfektné. Všetko lepšie. A všetko oveľa, ale oveľa jednoduchšie. Aj keď je to ťažké a len málokto vie, čo to naozaj obnáša.

zábradlí ze skla

Len málokto si uvedomuje, ako veľmi perfekcionistomzáleží na výbere nábytku a doplnkov do domácnosti. To nie je len o tom, že upravujú vidličky do roviny. Je to oveľa viac, takže na to myslite, keď sa chcete opäť raz posmievať. Myslite hlavne na to, že aj keď sú niektoré veci pre vás bezvýznamné, napríklad výber zábradlia, pre nich je to hotová dilema. Ako to urobia? Ktorý materiál si zvolia? Drevo, sklo nerezové https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/? Musia zvážiť veľmi veľa faktorov, a potom ich prehodnocovať a je jasné, že nakoniec vyberú to, čo je podľa nich úplne najlepšie.

metro

Skúste sa aj vy zamyslieť nad tým, čo ste si vlastne do tejto chvíleo perfekcionistoch mysleli, čo pre vás predstavovali a ako ste sa nad nimi naozaj zamýšľali. Keď to viete, už sa viac nemusíte zaoberať hlúposťami. Ďalej je to len na vás a je to o tom, aby ste si držali všetko, čo je pre vás vážne podstatné. A aj keď je to možno niečo, čo vás vôbec nebaví, asi by ste sa mali pozastaviť nad tým, prečo chcete, aby veci fungovali a prečo vás naozaj bavia. Teraz to skúste a uvidíte, že to má svoj význam a aj veci, ktoré ste možno predtým nevnímali, budú oveľa lepšie a jednoduchšie.