Potrebujete kúsok šťastia?

Často som myslela na to, že potrebujem nejakú maličkosť, ktorá bude pre mňa naozaj veľmi dôležitá. Viete, jednoducho som vždy chcela, aby šli veci presne tak, ako si to predstavujem. Ale to neznamenalo, že nemôžem mať niečo navyše. Že nemôžem urobiť niečo, čo bude skutočne perfektné a že nemôžem zamerať svoju pozornosť na veci, ktoré sú skutočne veľmi dôležité. Rozumiete tomu? Lebo ja sa vo svojich myšlienkach strácam aj teraz. Aj keď možno máte pocit, že nepotrebujete žiadnu vec k tomu, aby ste cítili, že máte šťastie, nie vždy je to tak, ale to vám je určite jasné.

šperk

Všetko, na čom kedy záležalo
Mali ste niekedy pocit, že veci nejdú presne tak, ako ste si predstavovali? Ja som mala taký pocit takmer vždy, keďže som nemala so sebou talizman. Ale ako som si mala ten talizman nájsť? Veď som chcela niečo, čo bude perfektné a vďaka čomu sa budem cítiť inak, možno lepšie, možno krajšie, ťažko povedať, ale v prvom rade som chcela šťastie a chcela som niečo úžasné a niečo, čo ma bude vystihovať. Viete, čo robia ženy, keď nevedia, aký doplnok si na seba majú dať? Musia sa jednoducho opýtať svojej kamarátky. Takže som to urobila.

řetízek

Je smiešne, čo všetko môžete vymyslieť
Aj keď si myslíte, že niektoré veci sa nedajú vyriešiť a že neviete, čo by ste s tým vlastne mali robiť, asi vám je jasné, že občas sa musíte zamerať na viac vecí, ako by ste si sami predstavovali. Moja kamarátka mi povedala, že najlepším talizmanom pre mňa bude určite strieborna retiazka. Ľahko sa to kombinuje, dobre vyzerá a jednoducho si ju môžete nechať pri hocičom, pretože vám bude jasné, že to nakoniec všetko aj tak zvládnete. Asi vám je jasné, čo by ste s tým mohli urobiť a ako sa zamerať na veci, ktoré sú okolo vás. Ja som to spravila pomocou malého šperku. Cítim sa skutočne istejšie a mám väčšiu vieru v seba samú.