Prečo použiť na firemné eventy či oslavy skladacie stoly Tentino?

Výrobky

Moderná doba prináša moderné riešenia, ktoré v mnohom uľahčia život, prinesú výbornú úžitkovosť a často dokážu aj ušetriť množstvo priestoru. Áno, máme na mysli sofistikované riešenia v oblasti nábytku a záhradného nábytku. Dnes je skladací nábytok a šetrenie miesta doslova až moderným trendom a my vám chceme predstaviť kvalitné riešenie v podobe skladacích stolov, stoličiek od výmyslu sveta v rôznych tvaroch a rozmeroch značky TENTino.

skládací stůl

Šetrí miesto a vyniká dizajnom

Či už chystáte firemný event, raut alebo rodinnú oslavu na záhrade či chalupe, budete potrebovať svojich hostí pohodlne a na úrovni usadiť. Nie všetok nábytok však vyzerá reprezentatívne a navyše je ľahko manipulovateľný a skladný, alebo ponúka dostatok miesta pre všetkých. V prípade modelov TENTino je to však celkom inak. Napríklad skladací stol v imitácii dreva vyzerá výborne s obrusom, no aj bez neho, dobre sa rozkladá a je ľahký a kvalitný. Bude už len závisieť na akú akciu nábytok potrebujete. Stoly sú pevné, kvalitné a mali by bez problémov vydržať viac ako 200 rozložení a zložení v teréne. Navyše sú vodeodolné a môžete ich využívať aj vonku, pričom vôbec nič sa nestane, ak ich zabudnete zložiť a necháte na daždi.

stůl skládací

Časté pikniky či oslavy v prírode?

Pobyt v prírode má svoje čaro, však? No a ako by to bolo, keby ste si mohli každý víkend spraviť piknik či posedenie niekde vo voľnej prírode alebo pri vonkajšom ohnisku, či pri vode? Ideálna predstava! Jednoducho si vezmete z domu svoj skladací stôl a stoličky a prenesiete, kam len chcete. Zmestia sa do auta, pretože ich veľmi prakticky poskladáte a odnesiete doslova ako tašku za sofistikované pútko. Všade tam, kde je potrebné dizajnovo atraktívne a skladné skladacie posedenie môžete s radosťou a prakticky využiť TENTino skladací nábytok. Rozhodne je ideálny na súkromné i verejné alebo firemné akcie.