Na tomto naozaj záleží

Elektro

Vždy som bola ten typ človeka, ktorý chce mať doma niečo výrazné. Niečo, čo upúta. Niečo, čo na seba strhne všetku pozornosť už len tým, že to je. Neviem, poznáte to niekto? Proste som bola unesená všetkým nábytkom, ktorý môže vytvoriť úplne inú atmosféru a úplne iný pohľad na všetky veci, ktoré sú okolo vás. Neviem prečo, ale skutočne ma to neuveriteľne fascinovalo a práve preto som sa rozhodla, že svoj domov obklopím nábytkom, ktorý bude dýchať a rozprávať. Asi preto som si väčšinou vyberala samé historické kúsky, ktoré stáli za to. S ktorými som sa mohla „rozprávať“ a ktoré boli naozaj dokonalé. Napriek tomu som si myslela, že som to už trochu prehnala, keď som si kúpila rustikalne komody.
rustikalní komoda
Potom som sa však na ne pozrela zblízka a zistila som, že som to vôbec neprehnala, pretože sú priam dokonalé. Myslím si, že každý z nás by mal mať doma prvok, z ktorého bude mať radosť a aj keď je to možno maličkosť, z ktorej sa viete tešiť len vy, musíte si uvedomiť, že nakoniec to predsa len bude niečo, z čoho sa budete tešiť vždy, pri každej príležitosti. Mne stačí len jeden jediný pohľad a viem, že som si vybrala dobre, keď som sa rozhodla, že budem mať vo svojom domove tieto prvky, že sa môžem pozrieť na niečo, čo pre nás bude dokonalé a perfektné.
lehátko u komody
Preto som sa rozhodla, že to bude pre nás to najlepšie, čo som si kedy vybrala. A tým pre nás myslím pre našu domácnosť a pre našu rodinu. Nie každý si je vedomí toho, prečo sú veci okolo neho presne tak usporiadané, ako by mali byť a práve preto sú občas ženy lepšie dizajnérky ako muži. Ale nech sa deje čokoľvek, nakoniec sa proste musíte poriadne rozohniť a urobiť všetko preto, aby boli veci neuveriteľne perfektné, nech sa deje čokoľvek. A vo vašom byte už dupľom. Veď v ňom predsa žijete a chcete, aby bolo všetko podľa plánu, no nemáme pravdu? Tak to skúste a sami uvidíte, že to ide, keď sa chce.