Náradie značky Wolfcraft: Symbol kvality a spoľahlivosti

Výrobky

Elektrické náradie a jeho príslušenstvo sa považuje za základnú výbavu nejedného domáceho majstra. K distribúcií týchto kvalitných zariadení prispieva aj svetoznámy rodinný podnik s názvom Wolfcraft. Aké riešenia ponúka Wolfcraft svojim zákazníkom a prečo by ste mali zvážiť zaobstaranie ich produktov?

Inovatívna značka Wolfcraft

Medzinárodne aktívna spoločnosť bola založená pred 70 rokmi, pričom jej vedenie sa nachádza v Kempenichu. Ako vznikol jej názov? K odpovedi sa možno dopracujete aj sami, keď vám prezradíme meno zakladateľa firmy – Robert Wolff. Druhá polovica názvu „craft“ znamená z anglického prekladu „remeslo“. Výroba zariadení sa uskutočňuje v Nemecku, ale aj na Slovensku, konkrétne v obci Malé Dvorníky.

Vedeli ste, že v ponuke spoločnosti Wolfcraft nájdete až 3000 výrobkov? Stovky z nich sú chránené patentom. Na stránke tme.eu si môžete detailne prezrieť široký výber produktov Wolfcraft, vrátane iných elektrických komponentov, potrebných pre vaše majstrovanie. Na ktorú oblasť sa zameriavajú závody v našej krajine? Na Slovensku prebieha výroba kovových komponentov, dielov z dreva a plastu. Aj v Malých Dvorníkoch je samozrejmosťou kontrola vlastností vyprodukovaného náradia, kde rôznorodý materiál musí spĺňať všetky požadované kritériá.

wolfcraft

Wolfcraft: ohľad na potreby zákazníkov

Výrobný proces firmy spĺňa priemyselné normy, ktoré platia pre všetkých výrobcov. S dlhodobým pôsobením na trhu spoločnosť nazbierala aj cenné skúsenosti. Vďaka nim sa dnes dokáže pohotovo prispôsobiť požiadavkám zákazníkov a systematicky vyrobiť produkty s novým dizajnom.
Okruh odborníkov sa snaží pochopiť potreby a očakávania spotrebiteľa, čo je hádam najdôležitejším krokom k ich úspechu. Pokiaľ sa vyskytne nečakaný problém, podrobná analýza ho dokáže efektívne spracovať a vyriešiť. Školená skupina ľudí so skúsenosťami zároveň využíva:

  • Nové metódy výroby
  • Kvalitný výber materiálov
  • Komplexné projekty
  • Stovky odborných zamestnancov
  • Vlastné vývojové oddelenie
  • Výrobnú plochu o veľkosti približne 10 500 metrov štvorcových
  • Skúsenosti vďaka dlhému pôsobeniu na trhu

Náradie a príslušenstvo, ktoré spoločnosť Wolfcraft vyrába sa dokáže popýšiť svojou inovatívnosťou. Svedčí o tom aj fakt, že počas svojej kariéry získala víťazstvo v súťaži „German Brand Award 2017“. Značka tiež disponuje ucelenou a konzistentnou stratégiou výroby.