Splnený sen malého dievčatka

Výrobky

Samotná kúpeľňa jednoducho nestačí. Ideálny je kútik vo väčšej spálni, kde by sa dal umiestniť toaletný stolík so zrkadlom. Mal by mať niekoľko zásuviek, kde si budeme môcť schovať všetky naše ženské poklady a urobiť sa tu krásnymi. Ešte lepšia by k nemu bola priestranná šatňa, aby sme vždy našli každý trendy kúsok, ktorý nám pristane. No a nemali by chýbať ani zásuvky na naše črievičky.

Po toaletnom stolíku snáď túžila každá žena už od malička. Veď ako dievčatká sme tajne chodili k mame do skrinky, kde mala riasenky, rúže a všetky líčidlá. Už vtedy sme chceli byť krásne a páčiť sa svojmu okoliu.

toaletka

Niekedy je ale problémom malý byt, kde na neho nie je jednoducho miesto. Preto je potrebné si svoj kútik vybojovať. Muži nás v tomto väčšinou nepochopia, ale keď nasadíme svoje ženské zbrane, môžeme ich presvedčiť o nepostrádateľnosti takého stolíka.

Najlepšia možnosť ako začať rozhovor na podobné témy je, keď hodláte rekonštruovať byt. Potom je čas na vymýšľanie úprav a môžete tak ľahko predniesť svoj plán, ktorý do všetkého zakomponujete.

Niekedy stačí len jednoduché riešenie, ktoré môže voľne nadväzovať napríklad pri stene smerom k posteli. Aj jednoduchá policová stena urobí svoje.
Môžete si potom len tak sadnúť a hrať sa so všetkými tými krášliacimi prostriedkami, ktoré z vás robia krásku. Konečne si nájdete čas urobiť poriadok vo svojej kozmetickej taštičke. Okrem toho sa vám sem bude skvele hodiť aj stojan na vaše šperky. Potom už ich nebudete musieť hľadať všade po všetkých kútoch.

kosmetika

Pekné zakladače vám tu urobia parádu a váš priestor bude mať svoj osobitý štýl. Ak sa vám sem nevojde zrkadlo, potom si môžete kúpiť klasické zrkadielko, ktorému nesmie chýbať otočná zväčšovacia strana. Vďaka nemu nebude dokonalé nalíčenie vašich očí už žiadny problém. Do pekných téglikov si potom môžete upratať štetce na líčenie alebo mať dekoračné tácku, kam zase dáte všetky hrebene a vlásenky. Ja by som si sem dala rozhodne pekný rámček s fotkou našej rodiny.