Spánok je pre drobcov naozaj veľmi dôležitý

Výrobky

Sami najlepšie viete, akým štýlom sa nesie váš deň, keď sa zle vyspíte. Ste nervózny, všetko vám lezie na nervy a najradšej by ste boli, keby na vás nikto počas celého dňa ani raz neprehovoril. Stáva sa vám to až príliš často? A nikdy vám nenapadlo, že chyba môže byť v tom, že máte zlú posteľ? Rozsvietilo sa vám?

patrová postel

Zlý spánok urobí z každého človeka monštrum. A čo potom vaši potomkovia?

Keď si z pôrodnice prinesiete nového člena rodiny, je to naozaj radosť, ktorá stojí za to. Hlavne ten pocit, keď zistíte, že už proste nie ste sami a že máte za niekoho zodpovednosť. V noci ho pozorujete, keď spí, rátate jeho úsmevy, tešíte sa z každej novej veci, ktorú sa naučí. A chcete, aby sa mal čo najlepšie. Urobíte pre to všetko. Preto vám puká srdce, keď mu idú zúbky a celú noc plače alebo má vysokú teplotu, či zapchaté nosové dutiny a nedá sa mu dýchať. Bdiete vy, bdie aj vaše bábätko. A keď si myslíte, že už bude všetko len fajn, pretože vaše bábätko vyrástlo, zrazu zistíte, že musíte riešiť dôležité veci. Napríklad jeho izbu. A potom niečo ešte dôležitejšie. Kde vlastne bude spať?

Snažte sa a nič nepodceňujte. Každé jedno,,ledabolé“ mávnutie rukou sa vám totižto môže veľmi rýchlo a škaredo vypomstiť.

poschodová postel

Poschodová postel a ich výber je spojený s dvoma typmi rodičov a ich rozdelením na dva tábory. Tí, ktorí si myslia, že je to hlúposť a nepotrebujú tomu venovať pozornosť. A tí, ktorí vedia, aká dôležitá vec to je. Nie je tajomstvom, že sa prikláňame na tú druhú stranu. Hlavne preto, čo sme už spomínali. Sami viete, ako sa cítite, keď sa zle vyspíte. A vaše dieťa bude po zlom spánku ako postrach. Preto im musíte dopriať kvalitu, ktorú si ich spánok a ich telo zaslúži. A vy viete, že si zaslúži to najlepšie. Hlavne, keď sa chcete vyhnúť nedostatku spánku, ktorý práve tí najmenší potrebujú najviac zo všetkého.