Prírodné mydlá

Výrobky

Denne používame množstvo mejkapu a častokrát zabúdame, že dôležitejšie je vyzerať dobre aj prirodzene. To docielite jedine pravidelnou a kvalitnou starostlivosťou o našu pleť a pokožku. Starostlivosť o zovňajšok pritom vôbec nie je zložitý. Stačí niekoľko kozmetických produktov, ktoré sú kvalitné a dokážu bojovať s nedokonalosťami. Nejde o nič špeciálne. Základným produktom každej kozmetickej sady je mydlo. V dnešnej dobe sú čoraz viac obľúbené minerálne mydlá. Je to vďaka ich prírodnému zloženiu a výsledku, ktorý používaním tohto mydla dosiahnete. Minerálne mydlá https://www.amourdeadsea.sk si môžete zaobstarať na viaceré problémy.

prírodné mydlo

Minerálne mydlo na tvár na akné s bahnom z Mŕtveho mora. Už z názvu vyplýva, že ide o mydlo, ktoré vďaka minerálom z mŕtveho mora aktívne bojuje proti akné a eliminuje nedokonalosti na pokožke. Aktívne pôsobí na póry a zabraňuje tak vzniku nových ložísk. Proti vzniknutému akné bojuje vysušovaním pleti. Toto minerálne mydlo by nemalo chýbať žiadnej žene či dievčaťu, ktoré bojuje s akné. Anticelulitídne minerálne mydlo na telo s morskými riasami a olejom. Minerálne mydlo, ktoré aktívne pôsobí proti celulitíde má za účinok vyhladenie pokožky a dôkladné čistenie nadmerného množstva tekutiny v bunkách. Používaním mydla na miesta postihnuté celulitídou aktívne prispievate k boju s touto nedokonalosťou pokožky.

mydlá

Ošetrujúce minerálne mydlo na tvár a telo z bahna z Mŕtveho mora. Pre bežnú starostlivosť o pleť a pokožku vám postačí minerálne mydlo z bahna z mŕtveho mora. Má antibakteriálne vlastnosti vďaka čomu zabezpečí vašej pleti a pokožke čistotu. Okrem toho pokožku regeneruje a normalizuje metabolizmus. Mydlo je vhodné na každodenné používanie a zlepšuje kvalitu pleti. Či už vás trápi nejaký zdravotný problém súvisiaci s pokožkou alebo hľadáte kvalitne výrobky pre bežnú starostlivosť o pokožku, rada Amour je tou najlepšou voľbou pre vašu pleť.