Výhody nábytku na mieru

Výrobky

Obrázek1

Malá firma, ktorá má rovnako dobré renomé ako veľká úspešná spoločnosť je vždy dobrým znakom. Tak ako sa delta slovakia postará o celý proces výstavby veľkých podnikov, tak sa malá rodinná firma spoľahlivého stolára postará o nábytok vo vašom domove, či už je to dom alebo byt. Chceli by ste vedieť aké sú výhody nábytku na mieru? Čítajte ďalej!

1. Nábytok na mieru proste sadne do vášho domova ako uliaty
Žiadny iný nábytok predsa nemôže tak dokonale sedieť do vášho domova ako ten, ktorý si dáte vyrobiť na mieru. Tvar, dizajn, funkčnosť, miery. Všetko môže sedieť dokonale, presne podľa Vašich predstáv. Od šatňovej skrine cez poličky na knihy až po prebalovací pult.

2. Kvalita je skrátka nepopierateľná
Kvalita nábytku na mieru sa nedá poprieť. Taký jedálenský stôl od poctivého stolára vám vydrží roky na rozdiel od stolu z veľkovýrobne.

3. Originálny dizajn
Dizajn je v podstate vo Vašich rukách závisiaci samozrejme aj na možnostiach a šikovnosti stolára, ktorého si vyberiete.

4. Ani cm štvorcový na zmar
Nábytok na mieru sa vám skrátka úplne prispôsobí. A je jedno či máte malý byt a skutočne pocítite v priestore každý malý kúsok alebo nie. Vždy sa predsa hodí, ak nábytok príliš nepretŕča alebo nevytvára zbytočné nefunkčné a nevyužité medzery.

5. Domov presne podľa vašich požiadaviek
Máte možnosť vytvoriť si domov presne podľa Vás. Samy rozhodujete o farbe, veľkosti a tvare každého jedného kusu nábytku. Máte netradičný vkus? To vôbec nevadí. S nábytkom na mieru sa budete môcť skutočne realizovať.