LED technológia

Práve v dnešnej dobe, keď sme doslova tlačený k neustále väčšiemu zníženiu svojich nákladov na život a v neposlednom rade hlavne energií sa na trhu nachádza obrovské množstvo výrobcov LED technológií, ktorý nám prinášajú stále úspornejšie riešenia svietenia. Jedným z nich je aj spoločnosť LED produkt s.r.o. ktorý Vám prináša celý rad týchto LED produktov. Medzi nimi ponúka aj LED reflektor 50w. Rieši komplexné svietenie priestorov či už v interiéry rovnako tak aj v exteriéry. Jeho svietivosť je kvalitná a návratnosť počiatočnej investície sa preukáže už do šiestich mesiacov jeho používania. Samozrejme je ovplyvnená množstvom používaných reflektorov a ich intenzitou a časovým rozptylom svietenia. V každom prípade Vám vysoko usporia spotrebu elektrickej energie a majú vysoko dlhú životnosť. Tieto LED reflektory sú vyrábané v obľúbenej čiernej farbe.

žiarovka elektro

Každý reflektor obsahuje MCOB čip značky GENESIS a sú vybavené krytím IP65 čo je výška ochrany tohto reflektora. Prvá číslica udáva výšku ochrany pre nebezpečným dotykom, prípadne vniknutím cudzích predmetov a druhá číslica stupeň ochrany pred vniknutím vody pri daždi a podobne. Preto tieto reflektory sú navrhnuté tak, aby mohli byť umiestnené v interiéry aj v exteriéry.

osvetlený obraz

Samozrejme sú navrhnuté s ohľadom na ľahšie umiestnenie aj do ťažšie prístupných miest a taktiež s ohľadom na celkový dizajn a vzhľad.

Sú vysoko vhodné pre použitie v domácom prostredí rovnako tak ako aj v priemyselných objektoch a teda môžete nimi osvietiť v exteriéry dvor, domáce detské ihrisko, garáž, dom, firemný objekt, prístupové cesty, parkoviská, obchody a rovnako aj v interiéry ich môžete použiť v halách, chodbách, garážach, pracovných miestnostiach, dielňach, pri osvetlení rôznych stenových výklenkov a veľmi oceníte ich možnosť ľahkého premiestnenia/prenášania v domácich ale aj pracovných dielňach, ateliéroch a iných podobných priestoroch.