Vyskúšali ste už impozantné videá z drona?

Výrobky

Aké by to bolo skvelé vidieť svoj dom a okolie z vtáčej perspektívy, však? Prípadne si zaobstarať unikátne zábery z oslavy, svadby či inej rodinnej príležitosti, ktorá sa odohráva vonku. Alebo, ak ste influencer a chcete niečo špeciálne, či potrebujete dať priestor svojej inšpirácii a skrytej kreativite dron s kamerou je zrejme to správne riešenie, ktoré vám túto možnosť sprostredkuje. Dron nie je len hračkou na ovládanie, no s kamerou dokáže robiť naozaj jedinečné zábery, ktoré môžu spestriť akýkoľvek šot alebo video. Dnes už sa dá dron ovládať aj mobilným telefónom a prináša rôzne zaujímavé funkcie, v závislosti od druhu a modelu. Existuje totiž množstvo rôznych dronov, no pokiaľ začínate bude vám stačiť aj nejaká tá lacnejšia verzia. Pokiaľ sa však chcete pochváliť profesionálnymi zábermi, môžete si naopak vybrať niektorý model z kvalitnejšími funkciami a kamerami.

dron s kamerou

Čo ponúka dron DJI Air 3?

Pre pokročilejších a náročnejších používateľov môže byť práve obľúbený dron DJI Air 3 tou správnou voľbou. Je vybavený až dvoma kamerami, ktoré stoja za zmienku a majú skvelý výkon. Jedna je širokouhlá a druhá stredná s 3-násobným zoomom. Umožnia vám tak robiť naozaj unikátne snímky počas krásnych 46 minútových letov. Navyše kvalitné fotografie zachytia aj unikátne detaily vďaka 48 Mpx. No a 4K HDR video si určite budete perfektne užívať spolu s ďalšími funkciami. Air 3 j e jednoducho už z tých kvalitnejších, ktoré nemusia slúžiť len na zábavu, no aj na profesionálnu prácu.

dron

Vyberte si podľa účelu a výkonu

Air 3 však, samozrejme, nepatrí k jediným modelom tejto značky. Na výber totiž ponúka výrobca mnoho rozličných modelových rád dji dronov. Vybrať si je potrebné najmä podľa účelu, na ktorý vám dron bude slúžiť, a tiež podľa jeho výkonu, ktorý potom musí zodpovedať požadovanému účelu používania. S lacnými priemernými dronmi urobíte určite skvelé fotografie a naučíte sa s dronom zaobchádzať, no pre profesionálne zábery, ktoré už majú byť kvalitné aj v detailoch, predsa len bude zrejme potrebná výkonnejšia kamera a technika.