Aké doplnky zvoliť k šatám na leto?

Výrobky

Leto sa už neodvratne blíži. Teplo a slnko sú už za dverami a spolu s nimi pomaly ženy začínajú vyberať zo svojich šatníkov šaty na leto. Letné, ľahké šaty, ktoré sú príjemné a zároveň zvodné pre oko. Ale outfit to nie sú len pekné šaty na leto, ale aj vhodné topánky a iné doplnky. Ste pripravené na leto?

šatičky

Kabelky, topánky, okuliare- ako všetko zladiť?

Šaty na leto sú asi najobľúbenejším ženským oblečením v lete. Nosíme ich takmer všade. Doma, do práce, na dovolenku, na večeru, na zmrzlinu, na prechádzku. Sú vhodné na každú príležitosť, dokonca aj na svadbu či na pohovor. Dobrý dojem urobia okrem šiat aj vhodne zvolené doplnky. V prvom rade si vyberieme k šatám na leto topánky. Ak sa chystáme na nedeľnú prechádzku volíme zvyčajne sandále, ľahkú obuv, ktorá je pohodlná a nepotia sa nám v nich nohy. Do práce už obúvame niečo elegantnejšie, napríklad lodičky. Na dovolenku si k šatám na leto berieme elegantnejšie šľapky alebo už spomínané sandále. Topánky by mali korešpondovať so šatami tak, aby sa k nim farebne aj štýlovo hodili. Ďalej môžeme šaty na leto oživiť aj inými doplnkami ako sú napríklad slnečné okuliare. Tie si dávame aj ako módny doplnok, ale predovšetkým kvalitné slnečné okuliare chránia naše oči pred prudkým slnkom. K letným šatám si môžeme zobrať aj kabelku, v prípade, že ideme do práce alebo do mesta. Nemusí byť veľká, ale za to môžete siahnuť aj po extravagantnejších kúskoch. Vždy však platí, že pri outfite musí byť iba jeden extravagantný kúsok, inak by ste mohli pôsobiť smiešne. Ak máte teda výrazne šaty na leto, ktoré na prvý pohľad zaujmú, radšej zvoľte jemnejšie doplnky aj kabelku. Ak naopak sú šaty na leto jednoduché, pokojne si dajte výrazný náhrdelník alebo výrazné topánky. Určite kombinujte šaty s doplnkami citlivo, tak aby pôsobili elegantne a vkusne a zároveň, aby ste zaujali okolie.

květinové šaty

Čelenky sú hitom

Výrazným a čoraz viac obľúbeným doplnkom k šatám na leto sa stávajú čelenky. Čelenky textilné, jednofarebné, kvetinové, pásikavé. Akékoľvek. Čelenky sú hitom a dokonca pôsobia veľmi vkusne. Dajú sa kombinovať ako do športového outfitu, tak aj do elegantného. Treba len zvoliť vhodné šaty na leto a k tomu prispôsobiť ak čelenku a ostatné doplnky.
Krásne šaty na leto a mnoho iných skvelých kúskov nájdete na https://www.glashgirl.sk.