Prekvapte svojich svadobčanov

Výrobky

Čím ďalej, tým viac mladých párov, chce svoju svadbu niečím ozvláštniť. Tradičné pozvánky, stolovanie, zábava a iné časti tohto veľkého dňa, preto začínajú nahrádzať rôzne netradičné drobnosti. Pokiaľ by ste chceli na svojej svadbe aj vy svojich svadobčanov prekvapiť niečím podobným, nechajte sa inšpirovať.

svatební oznámení

Svadobné oznámenia

Klasické oznámenia, ktoré posielate svojim blízkym nemusia byť iba na klasickom papieri. Môžete siahnuť napríklad po dreve, plaste, alebo dokonca skle. Veľmi populárne sú aj vtipné svadobné oznámenia. Napríklad v podobe letenky, kalendára, či starého lístka na parník. Môžete využiť taktiež svoje spoločné fotografie a v podstate čokoľvek, čo je vám srdcu blízke. Fantázii sa jednoducho medze nekladú.

Stolovanie

Svadobný servis môžete taktiež nahradiť menej tradičnými kúskami. Máte doma riady po svojej starej mame? Tak ich pekne vytiahnite a poukladajte na stoly. Vôbec vás nemusí trápiť, že poháre nebudú rovnaké, alebo šálkam chýba kúsok uška. Verte, že vaši svadobčania takýto netradičný prístup určite ocenia. Navyše aj poriadne ušetríte.

Na stoloch sa okrem pohárov a tanierov nachádzajú aj menovky. Tie taktiež nemusia byť vytlačené na obyčajnom papieri. Dnes sú napríklad veľmi populárne menovky z dreva. Pokiaľ máte financie navyše, mená hostí môžete dať vygravírovať priamo na poháre. Ak si ich so sebou navyše budú môcť zobrať domov, máte vyriešené aj darčeky pre svadobčanov.

oznámení

Zábava

Na každej svadbe sa koná aj nejaký ten program. Novomanželský twist, rejdový tanec, alebo ľudový súbor. Nebojte sa pripraviť aj niečo menej tradičné. Môžete si so svojim partnerom nacvičiť tanečnú choreografiu, alebo ak máte bližšie k spevu, tak pokojne romantický duet. Nič nepokazíte ani spoločenskými hrami. Nemusíte sa báť, že tým budete niekoho obťažovať. Zapojí sa iba ten, kto bude chcieť.