XiaoMi Mi MIX 2S

Ani tento krát sa XiaoMi nezaprel a na trh posiela ďalšiu výkonu bomby ktorá bude dominovať najmä vo výkone operačné pamäte, vnútornej pamäte a samozrejme vo výkone batérie. Poďme sa na tento smartphon pozrieť.

analázy

Tak ako všetky smartphoni na trhu, tak aj tento ponúka všetky siete ktoré sú dostupné v Európskej únii. Teda pôjde o siete 2G, 3G, a 4G / LTL zo všetkými parametrami ktoré poznáme, a k tomu je duálny hybridný slot na karty a na kartu microSD.

Možno budete prekvapený so samotným displejom ktorý ponúka 16 miliónov farieb a všetko to bude mať pod palcom 5,99 palcový super Amolet displej z ochranným sklom Gorilla Glass 4.

technika

O výkon sa postará chipset, grafický hardvér, a procesor ( Qualcomm SDM845 Snapdragon 845, Octa-core (4×2.8 GHz Kryco 385 Gold & 4×1.8 GHz Kryco 385 Silver) a toto všetko ponúka 8 gigovú pamäť rám a vnútornú pamäť 256 Giga s možnosťou rozšírenia pamäťovou kartou microSD do 256 Gb, Android 8.0 Oreo s nadstavbou MUI 8 ktorý ponúka ďalšie rozšírené funkcie.

XiaoMi ponúka 12 megapixlový fotoaparát s auto fókusom, duálnym LED fotoaparát, Hdr-ko a panorámou a video dokáže nahrávať v 4K rozlíšení. Predný fotoaparát ponúka 8 megapixelov s autofokusom a video dokáže nahrať vo FullHD rozlíšením.
Okrem toho ponúka batériu ktoré nie je vymeniteľná ale za to ponúka 3400 mHa, ale zatiaľ nie je známe či sa bude jednať o rýchle, či bezdrôtové nabíjanie.

Tento smartphon bude predstavený na konci marca kde bude uvedená cena tohto zariadenia. Podľa môjho názoru sa tento smartphon bude predávať okolo 250 až 300 eur. Na úplný záver ešte spomeniem že toto zariadenie sa bude predávať čiernej a bielej farbe.

mobily

· Pôjde teda o celkom výkony smartphon, avšak trochu utrpel škodu na fotoaparáte. Ponúka len 12 megapixelov s funkciami ktoré by mali vylepšiť kvalitu fotiek. Ale inak je to celkom šikovný výkony smartphon vďaka ktorému spustite akúkoľvek náročnú 3D hru bez akéhokoľvek zasekávania.