Buďte krásna

Človek je od prírody tvor veľmi náročný. Náročnosť je niečo, čo oceňujeme, no zároveň ju nejakým spôsobom odsudzujeme. Prečo? Pretože si o náročnosti automaticky myslíme, ž je hlúpa a že je jednoducho preceňujúca. Ženy však náročné sú. Ženy sú protivné, ženy sú povrchné a sú skutočne náročné. Na seba, na svoje okolie a na všetko navôkol. Je to normálne a bežné? Samozrejme, že je. A práve preto by ste ich nemali odsudzovať a nemali by ste nad nimi prevracať očami. Ak si myslíte, že máte na to, aby ste boli tou najkrajšou ženou, ako si viete predstaviť, tak verte tomu, že to tak je.

modroočko

Čo ste chceli mať najviac, keď ste boli malé dievčatko?
Asi určite ste nesnívali o tom, že budete mať dlhé mihalnice. Chceli ste mať bábiku, chceli ste mať domček a kočík, v ktorom ich môžete nosiť a všade s nimi chodiť. Až neskôr sa vo vás vytvorí akási potreba, ktorá vám hovorí, že by ste mali chcieť byť krásna. Že by ste mali chcieť byť uznávaná a túžiť po tom, aby ste upútavali pozornosť všetkých chlapcov, ktorí sú v okolí. Vekom sa to neustále len zvyšuje, verte tomu, že je to tak. Budete chcieť, aby sa o vás chlapci obzerali.

řasy

Buďte verná svojej vysnívanej predstave o vzhľade.
Keď ste dospelá, už určite máte jasno v tom, ako chcete vyzerať. Možno chcete mať krásne mihalnice, ktoré vám zabezpečí jedine ardell. Možno chcete mať plnšie pery. Na tom však vôbec nezáleží. Dôležité je to, aby ste sa cítili dobre vo vlastnom tele, no nemáme pravdu? Aby ste si sama o sebe mysleli, že ste krásna a uznávaná. Aby ste aj verili tomu, že taká naozaj ste. A že budete taká pekná, ako sa aj cítite, že ste. Ak si myslíte, že na to máte, tak tomu verte. A vaše sny sa zmenia na skutočnosť. Nebudete veriť tomu, že to tak je. Ale na pohľadoch ostatných ľudí si to okamžite všimnete, to áno. Nebuďte nevšímavá a verte si.