Vhodná cesta k dokonalosti nechtov

Elektro

Chcete mať nechtíky ako z katalógu? Radi by ste doplnili svoj vkus a vzhľad o dokonale upravené nechty? Nie je nič jednoduchšie.
Niekto má krásne nechty už od prírody a stačí pár pohybov pilníkom, jeden obľúbený lak a krása je na svete. Niekto však musí vynaložiť pre krásne nechty o mnoho viac úsilia a často siahnuť aj ku kráse umelej. Ale nemáte sa za čo hanbiť, pretože v tomto prípade sú umelé nechty na nerozoznanie od tých prirodzených. Dokaz toho, že každá žena môže byť krásna a dokonalá.
Jedným z prostriedkov, ktoré pomáhajú zvýrazniť krásu prirodzenú aj umelú je aj gel lak.

různé nehty

Určite ste už počuli o tom, že okrem svojich prirodzených nechtov môžete mať aj nechty gélové, akrylové alebo použiť práve už zmienený gélový lak.
Rozdiel medzi týmito variantmi spočíva v tom, že UV gel používaný na modeláž umelých gélových nechtov patrí medzi veľmi obľúbené a pôsobí prirodzene. Tvrdí sa pod UV lampou a musí sa pravidelne doplňovať a to zhruba každých 3 až 5 týždňov.

Akryl respektíve akrylové nechtysú vhodným riešením pre slabé a lámavé nechty prirodzené a tiež pre nechty dlhé. Dokážu totiž prirodzený necht spevniť a vyzerajú k nerozoznaniu od tých prirodzených. K schnutiu dochádza priamo na vzduchu a nepoužíva sa UV lampa.

Gel lakje poslednou dobou hitom, ktorý nie je náročný na samotnú aplikáciu. Jeho aplikácia prebieha prirodzene ako s bežným lakom a nechá sa vytvrdiť UV, LED, duálnou aj CCLF lampou. Výhodou je aj jednoduché odstránenie. Je teda vhodný aj na jednorazovú aplikáciu napríklad na svadbu a podobne.

gel lak

Vďaka rôznym možnostiam získate krásne upravené nechtyaj cez to, že sa vám to predtým nedarilo, pretože vám príroda bezproblémové nechty nenadelila. Čo žena to iné nároky, požiadavky a potreby a tak je skvelé, že aj úprava nechtov ponúka rôzne vhodné varianty. Z týchto variant si vyberie aj tá najnáročnejšia zákazníčka.