UV gély sú pre začiatočníčky najvhodnejšie

Elektro

Máloktorá žena má v dnešnej dobe čas si každý deň lakovať nechty. Bohužiaľ, klasické laky na nechty vydržia maximálne dva alebo tri dni, no väčšinu žien večné lakovanie a odlakovanie nechtov tak otravuje, že sa radšej rozhodnú svoje nechty nechať len ostrihané a čisté, bez nejakej farbičky. My skôr radíme, aby ste stavili na UV gély.
hromada laků

Nebojte sa vyskúšať nové veci

Ak si aj myslíte, že nie ste dostatočne šikovná, aby ste si vedeli urobiť manikúru sama a zároveň nemáte čas a peniaze na to chodiť do drahého salónu, nezúfajte. Nie je to také komplikované, ako to vyzerá. Okrem toho, že sa naučíte niečo nové a môžete na svojich prstoch vytvárať malé umelecké diela, možno pomôžete aj svojim kamarátkam. Možno sa vám to zdá ťažké, ale má to množstvo výhod. Napríklad aj takéto:

1. Pohodlie domova
Poznáte to, keď prídete domov z práce a absolútne nemáte chuť cestovať ešte do mesta, aby ste sa nechali upraviť. Doma si len jednoducho vyplníte svoj voľný čas alebo to jednoducho budete brať ako formu relaxu.

2. Financie
Určite je rozdiel, keď si kúpite UV gél za rovnakú cenu, za akú máte jedno sedenie u manikérky. Okrem toho viete, akú máte konkrétnu predstavu o svojich nechtoch a podľa toho sa môžete aj realizovať. Budete si na istom a keď sa náhodou aj niečo pokazí, nebudete musieť absolvovať trápny rozhovor o tom, prečo odmietate za službu zaplatiť.

3. Urobte si zo zábavy svoju prácu
Nikdy neviete, kedy vás začne manikúra baviť tak veľmi, že začnete šperky na rukách vytvárať aj svojim kamarátkam alebo blízkej rodine. Oni vás odporúčia ďalej a zrazu zistíte, že by sa vám možno zišiel aj priestor, kde by ste sa mohli realizovať. Ani nebudete vedieť ako a zrazu budete mať zo svojho koníčka prácu. A čo môže byť lepšie, ako robiť to, čo vás baví.
růžové laky

S kúpou na jednoznačne neváhajte. Je to jednoduché, účinné a vydržia oveľa dlhšie ako klasické laky.