Krásne nechty aj keď nie od prírody

Výrobky

Dokonale upravené ruky sú vizitkou každej ženy a významným spôsobom prispievajú k celkovému vzhľadu. A to ja na prvý pohľad taká drobná časť tela ako sú nechty.

nehty

Ich význam je pre krásu a dobrý pocit veľmi dôležitý a nie každá žena ich má nadelené krásne od prírody. V takom prípade musí tejto časti rúk venovať viacej pozornosti a zvoliť profesionálnu starostlivosť vrátane tej úpravy umelej.
Modeláž patrí k trendom dnešnej modernej doby a pomáha dopriať si krásne ruky aj tým ženám, na ktoré príroda myslela menej.Stačí si len zvoliť vyhovujúcu techniku a krásne nechty môže mať každá žena.
Modeláž pomáha nielen z estetického dôvodu, ale často je zvolená aj pri slabých a lámavých nechtoch na rukách.Pekne upravené a elegantné splňujú očakávania a značne prispievajú k celkovému dojmu.

Pravidelná aj jednorazová úprava

Modeláž sa môže vo vašom živote stať pravidlom a môžete si tento komfort dopriať pravidelne. Nie je nič neobvyklé, že vaše ruky sa tak budú pod profesionálnou starostlivosťou každý mesiac meniť a prispôsobovať ročnému obdobiu, vkusu, nálade i rôznym príležitostiam.

Iné varianty zvolíte pre úpravu na bežné nosenie a iné napríklad na svadbu. A úplne iné keď budete práve vy krásna nevesta. Pri modeláži si totiž môžete dopriať rôzne varianty designu a tiež materiálov.

růžové nehty

Gélové sa modelujú na princípe tvrdenia pod UV lampou a jedná sa o mäkký a jednoduchšie spracovateľný materiál. Akrylové sa nemodelujú tvrdením pod UV lampou a jedná sa o pevnejší materiál, než je úprava gélová.
Týmto spôsobom si vaše prsty môžete nechať upravovať pravidelným doplňovaním a designovými zmenami alebo sa môže jednať len o jednorazovú záležitosť napríklad práve na už zmienenú svadbu a podobne. Krásne upravené ruky tak môže mať každá žena a dokonca v každom veku.