Sprievodca novou érou lakovania

Výrobky

Dnes už existujú možnosti, ako mať krásne ruky a nechty a pritom nemusíte kvôli tomu chodiť do salónu. Stačí aj kvalitná domáca starostlivosť, kedy by nemala rozhodne chýbať hydratácia, manikúra a potom už stačí len kvalitný gel na nechty ako zlatá bodka.

francie

Sprievodca novou érou lakovania

Mnoho žien len pri vyslovení slov gelové nechty schováva ruky za chrbát. Ale dnes sa už vôbec nemusíte báť. Kvalitné prípravky nájdete aj na pultoch drogérií.
Nalepovacie varianty sú už totiž celkom OUT. Farby boli veľa neprirodzené, dĺžka ani tvar tiež nevyzerali príliš dobre. Táto móda je už takmer preč a v súčasnosti vedú trendy iní.

Oproti tomu gélové laky majú rad výhod, kedy si zachováte prirodzenosť a nemusíte si tie svoje mechanicky obrusovať. Navyše ich farbu a štýl môžete meniť kedykoľvek sa vám zachce a to veľmi ľahko.

Dnes sa vyrába v mnohých farebných variantoch. Vytvoríte si ich z pohodlia vášho domova a vydržia vám až 14 dní. K tomu stačí LED lampa, ktorá im zaistí tvrdosť a stálosť. Všetko prebieha pri normálnej izbovej teplote. Ale ide to už samozrejme aj bez nej.

Trendy tohto roka
Tohtoročnej zime vládli predovšetkým tmavé odtiene. Objavili sme znovu čiernu v matnej textúre a tiež tmavo hnedú a fialovú. Na mnohých módnych prehliadkach ste si mohli všimnúť grafických vzorov. Za to jar bude hrať všetkými farbami.

gelové nehty


Grafické motívy ako umelecké dielo

Vládu preberá jednoduchý nail art, ktorý pôsobí veľmi efektne a pri tom energicky. Môžete vyskúšať rovné čiary, trojuholníky alebo úplne inú geometriu. Skvele pôsobia tiež metalické farby v kombinácii s púdrovým lakom. Alebo vyskúšajte samolepky, kedy je dôležité, aby horná vrstva bola už dokonale tvrdá.
Všetko zoženiete v každej lepšej drogérii. Výbava vás bude stáť pár korún a pracuje sa s ňou parádne. Stačí len trocha cviku a bude z vás hotová umelkyňa.
Pre nežné víly sa hodí staro ružová, lososová alebo malinová v kombinácii s grafickým čiernym motívom. Kúpte si tenký štetec, ktorým ruky krásne ozdobíte.
Budete tak krásna každý deň a vaše okolie to rozhodne ocení.