Obrázky a farby

Výrobky

Hry na zemi patria k najobľúbenejším u našich detí. Prečo im neposkytnúť priestor, ktorý bude pre nich pútavý a zároveň užitočný. Zahreje nožičky i kolienka, dá sa na ňom prevaľovať z boka na bok a stavať si tu svoj vysnený rozprávkový raj. Tak to bol stručný popis detských kobercov, ktoré môžu vniesť do izbičky toľko radosti.

koberec

Mäkký a príjemný

Takýto druh zariadenia je nielen výborným dekoratívnym prvkom, ale je to účelný doplnok miesta pre našich potomkov. Okrem už spomínanej tepelnej izolácie, má mnoho ďalších funkcií ako sú
stretávanie sa s rozprávkovými kamarátmi
podpora fantázie
cvičiaci podklad
hracia plocha
a podobne.
Už sami vnímate tú radosť, keď si váš synček na takomto detskom koberci s motívom športového ihriska, rozkladá svojich obľúbených panáčikov a zahajuje svetový turnaj. Často sa tak vžije do hry, že výsledky vám oznamuje s nasadením známeho športového komentátora.

Alebo labyrint ciest a parkovísk môže byť silným podnetom ku hre a chytaniu nebezpečných zločincov. Dokonca sa niektorí dostanú k hrám podporujúcim správny postup účastníkov nehody.

No nielen chlapci si prídu na svoje. Motív zemegule a jednotlivých svetadielov alebo živočíchov, ktorí sa na týchto miestach vyskytujú, podnieti cestovateľské a objaviteľské kúsky u každého drobca bez ohľadu na pohlavie.

No a tí najmenší nájdu postavičky z rozprávok. Sú to ich obľúbení kamaráti a snaha presunúť sa až k nim, určite podporuje motorický rozvoj. Následne tieto roztomilé postavičky zostávajú miestom pre hladkanie aj pre väčšie deti, než akými sú batoľatá.

kobereček

Motívovje nepreberné množstvo, rovnako sa dajú vybrať vhodné rozmery. Istotou sú kvalitné a bezpečné materiály, zdravotne nezávadné aj pre našich najmenších. Ich bezproblémový rast a rozvoj je snahou výrobcov, predajcov i samotných zákazníkov.