Spálňa je hlavná miestnosť v každom byte

Bývanie

Na tom, aby bol môj dom perfektne a štýlovo zariadený si naozaj potrpím. Už keď som bola mladšia a mala som samostatnú izbu, potrpela som si na to, aby vyzerala naozaj perfektne. Keď bola perfektná, cítila som sa v nej dobre a tešila som sa, keď sa do nej vrátim. Možno som si väčšinu nábytku vyrábala, pretože ako študentka som veľkými financiami nedisponovala, no aj tak. Najviac som sa tešila na to, keď sa konečne presťahujem do niečoho, čo bude moje a čo si bduem môcť celé zariadiť len podľa seba.

Červená růže

Keď sme sa s priateľom rozhodli, že budeme bývať spolu, narazili sme na niekoľko problémov. V prvom rade sme si obaja uvedomili, že náš vkus je skutočne veľmi rozdielny.

Páčilo sa nám niečo iné, preferovali sme iný štýl a dokonca sme sa nevedeli zhodnúť ani na farbách. No v každom vzťahu sa musí nájsť kompromis. Je však niečo, na čom som trvala a čoho som sa nechcela vzdať. Snívala som o tom už ako malá. Chcela som, aby sme mali v spálni nočné stolíky. Jeden som mala aj keď som bývala sama a vedela som, že je to perfektná vec, ktorá je navyše ešte aj veľmi praktická.

Architektonický interiér

Môj priateľ zo začiatku tvrdil, že je to len jedna veľká zbytočnosť a že nič také pri posteli mať nepotrebuje. Rýchlo však svoj názor zmenil.

Hlavne vtedy, keď zistil, že je naozaj super, keď si môže dať hocikedy v noci pohár vody bez toho, aby musel kráčať do kuchyne. Pohár s vodou má predsa vedľa seba. Pre mňa to bolo najlepšie hlavne preto, lebo som na ňom mohla mať knižku, lampu, krémy a všetky veci, ktoré žena jednoducho nevyhnutne potrebuje. Môže si hovoriť každý, čo len chce. Ale jednoznačne by nemali chýbať v žiadnej spálni. Aby toho nebolo málo, vyzerajú naozaj krásne a sú veľmi flexibilné. Skombinujte ich s ostatným nábytkom a vytvoríte krásnu súhru, ktorá bude tvoriť jeden prepracovaný celok. Môžete nám veriť, že to neoľutujete.