Komnata pre malú princeznú

Bývanie

Nie je nič krajšie, ako doniesť si domov bábätko. Po deviatich mesiacoch čakania, po kope strachu, zmiešaných pocitov a neopísateľného očakávania je to konečne tu a vy si môžete domov doniesť váš malý poklad. Myslíte si, že sa vám teraz zmení celý život a máte pravdu. Váš svet, ktorý mal doteraz zaužívané pravidlá a presné postupnosti sa zrazu úplne zmení. Príchod bábätka znamená hlavne to, že sa vám úplne zmenia priority. Už to zrazu nie ste len vy. Už je to celé len o ňom.

Panenka v listí

Pamätáte sa na ten pocit, keď ste sa dozvedeli, že budete mať bábätko? Cítili ste sa zmätene? Báli ste sa? Alebo ste jednoducho boli obaja len nevýslovne šťastní? A čo potom, keď ste sa dozvedeli, že to bude malá princezná. Kupovali ste ružové oblečenie alebo ste zostali v neutrálnych farbách, keby sa to náhodou do poslednej chvíle zmenilo? Rozhodnutia sú len na vás, isté však je, že doniesť si domov malú princeznú je naozaj priam neskutočná radosť. Aj keď je samozrejmosťou, že najhlavnejšie je, aby bolo bábätko zdravé. Na pohlaví až tak nezáleží.

Dôležité je, aby ste mysleli len na to, čo je pre ňu najlepšie. A najlepšie pre ňu bude, aby mala odmalička miesto, ktoré bude len jej. Na to sú najlepšie detské izby pre dievčatá. Môžete si vybrať z naozaj veľkého množstva nábytku, no dôležité je, aby sa to páčilo hlavne jej. Bude to predsa jej komnata, takže hlavné je, aby sa tam vaša malá princezná cítila dobre.

Holčička s hnědými vlásky

Keďže ju poznáte najlepšie, budete vedieť, čo sa jej páči a čo naopak nie. Ak ju zariaďujete ešte vtedy, keď je bábätko, skúste ju urobiť čo najviac neutrálne, aby ste v nej vedeli niečo zmeniť.

Vlastný priestor je pre vašu malú princeznú to najdôležitejšie, čo má. Sami uvidíte, aká bude šťastná, keď sa bude mať kam schovať. Keď bude mať miesto, kde sa bude hrať s bábikami, bude určite tá najšťastnejšia dcérka na svete. A vy budete tí najlepší rodičia, akých si len mohla priať.