Rubín podnecuje sexuálnu aktivitu

Bohužiaľ to poznáme asi každý, nie vždy máme chuť na milovanie. Väčšinu dní sme zavalení prácou a inými starosťami a potom máme problém sa uvoľniť. Naše telo potom môže reagovať inak, než by sme si priali. V tejto oblasti akékoľvek zlyhanie veľmi zle nesú muži. Niektorí zo strachu pred takzvaným posteľovým trapasom radšej siahnu po tabletkách, ktoré sa dajú voľne zohnať. Nemusíte pre nich ani chodiť do lekárne, stačí si nájsť tie správne stránky na internete, napríklad:. Alebo na to môžete ísť od lesa a vyskúšať úplne inú metódu.

rubín přívěsky

V dnešnej dobe sú veľmi obľúbené napríklad kamene, ktoré majú rad liečivých účinkov a môžu vám pomôcť aj v oblasti sexu. Majú pozitívne vibrácie a niektorí veria, že prinášajú zdravie a šťastie do ich života. Nosia sa aj ako talizmany.

Je považovaný za kameň, ktorý pomáha ukazovať cestu, pri ktorej si zachováte svoje ja. Posilňuje vášeň, chuť do života, prehlbuje orgazmus a zvyšuje sexuálnu výkonnosť. Veľmi blahodarne pôsobí na srdce a celý obehový systém. Podporuje predovšetkým pohlavné orgány a slezinu.
polibek u kávy
Tyrkys spája mužskú a ženskú energiu

Patrí medzi najúčinnejšie liečivé kryštály. Prináša zotavenie tela a duševnú pohodu, ktorú tak potrebujeme. Nosením tyrkysu splynie vaša a partnerovho duša v jednu, nebudete teda musieť hovoriť, čo by ste práve chcela, aby vám váš partner urobil. Údajne dokáže zmeniť aj farbu, aby svojho majiteľa varoval pred nebezpečenstvom nevery. V telesnej rovine odkyseľuje organizmus a veľmi dobre pôsobí na žalúdok alebo dnu. Je to taká detoxikácia ukrytá v krásnom kameni.

Karneol lieči frigiditu a impotenciu

Je označovaný ako kameň úspechu a životnej sily. Pomôže vám vo vzťahu, z ktorého sa vytráca sexuálny apetít. Povzbudzuje metabolizmus. Ovplyvňuje ženské reprodukčné orgány a zvyšuje plodnosť.

Achát lieči prostatu a gynekologické ťažkosti

Stabilizuje auru a bráni vstupu negatívnych vibrácií do vášho organizmu. Je vhodný pre páry, ktoré sa snažia o bábätko. Nosenie na žalúdku alebo užívanie v podobe elixíru povzbudzuje tráviaci proces a prináša úľavu pri gastritíde. Lieči oči, žalúdok a maternicu.

Ruženín – kameň lásky

Ak si ho človek umiestni na srdce, dokáže liečiť potláčanie emócií a neskôr citovú nevyrovnanosť brániacu prijímať lásku.
Samozrejme, že si môžete aj tak zakúpiť tabletky a liečivá, ktoré nesklamú a ak ste zdraví ani vám neublížia.