Ako správne vybrať umelé riasy

Výrobky

Rozhodne myslite na to, ku ktorej udalosti si ich vyberáte. Ak chcete, aby boli skutočne prirodzené, siahnite po tých, ktoré majú priehľadnú základňu, ktorá je takmer neviditeľná. Budete k nim potrebovať aj priehľadné lepidlo, aby sme ich správne zafixovali. Jedny z najkvalitnejších nájdete na.
zelené oko
Sú moderné, štýlové, elegantné a keď sa dobre obzriete okolo seba, tak uvidíte, že ich nosí takmer každá žena.
Niektoré dámy majú rady viac extravagancie, nájdete aj varianty s kamienkami, flitrami alebo pierkami. Dbajte na kvalitu, ktorá sa vám rozhodne oplatí a vydrží. V prípade, že nemáte práve peňazí na rozdávanie, môžete siahnuť i po lacnejšie variante.

A ako sa o ne starať?

Veľmi opatrne je vyberte z obalu, aby ste ich nepoškodili. Určite by som použila pinzetu, aby sa dali ľahko odlepiť. Postupujte veľmi pomaly. Ak sa vám zdajú na viečku príliš dlhé, môžete ich jednoducho zastrihnúť. Po vytiahnutí z obalu je chvíľu tlačte do oblúčika, budú vám potom lepšie sedieť. Po odlepení z viečka ich môžete veľmi ľahko očistiť. Lepidlo má konzistenciu také žuvačky, ktorá sa dá veľmi ľahko odlúpnuť a môžete ich potom použiť kedykoľvek znovu.
hnědé oči
Čo sa týka lepenia, každý má trochu iný postup. Mne osobne to ide ľahšie pomocou prstov. Lepšie sa mi tak s nimi manipuluje. Niekomu zase viac vyhovuje pinzeta.

Prvý krok:Naneste na riasy vrstvu lepidla – len na jeho základňu napríklad tyčinkou.

Druhý krok: Počkajte asi minútu, potom zakloňte hlavu, aby ste mali na viečku dosť priestoru. Pomaly je pokladajte k línii vašich prírodných rias.

Tretí krok: Najskôr pripevnite stred, až potom okraje. Pevne ich pritlačte, aby sa usadili.

Teraz už by mali dobre držať. Jemne je ešte k viečku pritlačte, aby si naozaj dobre sadli. Potom už nasleduje len konečná úprava pomocou čiernej linky, ktorá zakryje všetky viditeľné spoje a nerovnosti a môžete ich zafixovať k tým vašim prírodným pomocou riasenky.

Tak čo, vyskúšate je tiež? Alebo potrebujete ešte ďalšie argumenty. Nemusíte sa báť, že by ste si nejako ublížili a ak sa vám táto procedúra nebude páčiť, môžete ich ľahko zložiť.