Ako si vybrať najlepšie viazanie

Elektro

Keď začnete, dostaví sa vopred nadšenie na bielych svahoch a nevadí vám dokonca ani to, že nemáte najnovšie vybavenie. Potom začnete riešiť to, čo máte na sebe a potrebujete sa chrániť.

dětský snowboard

V poslednej dobe je snowboarding prémiový, moderný a už dávno nielen koníček mladej generácie.


Ale viete, čo skutočne potrebujete? Len obyčajné oblečenie a doska nebude stačiť. Špičkové topánky a zodpovedajúce viazanie sú nevyhnutné.
Snowboard viazanie sú dôležitým nástrojom, ktorý prenáša energiu z nohy na dosku. Ak kupujete zle, nepomôže ani najlepší tréner na svete.
Musí správne obaliť topánky a zároveň by malo byť pohodlné a veľmi trvanlivé, masívne a zároveň ľahké zároveň.

Pri výbere musíte zvážiť niekoľko okolností a koľko už môžete jazdiť a či je váš štýl pomerne uvoľňujúci alebo agresívny. To potom zodpovedá flexibilite, ktorú si vyberiete. Rozsah tvrdosti je pomerne široký. Všeobecne platí však, že najľahšie je tá pravá voľba predovšetkým pre začiatočníkov.

Existuje niekoľko spoločností ponúkajúcich rôzne typy väzieb. Každý má svoju technológiu a potrebné know-how.Orientácia vám pomôže s tréningovými profesionálmi a niekedy môžete veľmi povedať aj cena. Skutoční experti sa zameriavajú na kvalitu použitých materiálov, najmä pokiaľ ide o ľahké modely.

snowboardování

Musí dokonale zapadnúť do topánok
Odporúčame vám, aby ste si vybrali rovnakú spoločnosť. V tomto prípade si môžete byť istí, že všetko bude správne sedieť. Ak sa rozhodnete vybrať dve značky, radšej si vezmite svoje topánky do obchodu, aby ste všetko mohli vyskúšať spolu. Hlavnú úlohu zohráva správna kompatibilita, ale aj veľkosť a nastavenie.
Prevažná väčšina výrobcov používa štítok podobný oblečeniu S-XL.
Horúci tip na koniec:Vyberte vysoké viazanie, ktoré umožňuje lepší prenos váhy na hranu, alebo ľahší pre free style.
So správnym vybavením si užijete ten najlepší pôžitok z jazdy každý deň po celú zimu.