Hovorte o sexe

Elektro

Keď ide o sex, väčšina ľudí sa tvári, že je to niečo, o čom sa nehovorí. Je to jednoducho naozaj tak, pretože presne toto je niečo, bez čoho nemôžeme žiť. A je hlúpe si nahovárať niečo iné. Jednoducho chceme, aby všetko fungovalo tak, ako to fungovať má. Preto musíme rozmýšľať, keď niečo robíme. Na druhej strane, prečo je sex a problémy v ňom niečo, o čom jednoducho z nejakého dôvodu odmietame hovoriť? Mali by sme sa za to hanbiť? Alebo by sme sa práve naopak mali sústrediť na nejakú otvorenosť a skutočne o tom skúsiť rozprávať?

dvojice

Nehanbite sa hovoriť o sexe a nehanbite sa hovoriť o problémoch, ktoré ľudí jednoducho v takomto období stretajú. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, musíte proste urobiť niečo s tým, čo vás trápi. Sex je predsa súčasť nášho života a práve preto by sme sa mali na to nejakým spôsobom zamerať. Nežijeme v dobe, kedy to bolo tabu, kedy sme sa proste báli o niečom takom rozprávať. Pokročili sme, preto by pre nás nemal byť problém rozprávať o viagre a o podpore erekcie, ktorú v dnešnej hektickej dobe mnohí muži naozaj veľmi potrebujú. Je to normálne a bežné a naozaj by ste s tým mali dačo robiť.

žena

Ak máte problémy s erekciou, nie je to nič, za čo by ste sa mali naozaj hanbiť. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, musíte na tom zapracovať a potom si už môžete byť naozaj istý všetkým, čo je okolo vás. Verte tomu, že budete na istom vo všetkom, čo je okolo vás, ale keď neviete vyriešiť jeden jednoduchý problém, pretože máte problém kúpiť si viagru, je to naozaj niečo, čo je pre vás ťažké. Nebojte sa však. Nič nie je také zlé, aby sa to nedalo vyriešiť. Nakoniec skutočne uvidíte, že všetko, čo ste kedy chceli, máte teraz pred sebou a to v podobe, akú ste doteraz ešte nevideli. Skúste to a pochopíte sami.