Otvorte priestor vašich detí

Výrobky

Viete, po čom skutočne túžia vaše deti? Čo ak to nie je to, čo si myslíte? Čo ak to nie sú počítačové hry, značkové oblečenie a tablety? Čo ak len chcú, aby ste im porozumeli? Alebo vám to znie až príliš idealisticky? Možno áno. Ale predsa len, nikdy neviete, aká je skutočná pravda. Najlepšie urobíte, ak sa opýtate vašich detí.
palanda


Súrodenecké vzťahy majú byť súdržné

Máte súrodenca? A ako ste spolu vyrastali? Starali ste sa jeden o druhého alebo ste sa stále len bili? Väčšina súrodencov pozná práve tú druhú verziu. Keď je človek malý, neuvedomuje si, aká je rodina veľmi dôležitá a že na nej záleží viac ako na priateľoch. A neuvedomujú si ani to, že by sa nemali hádať.

Hádajú sa vaše deti? Aký to má dôvod?

To, že sa vaše deti neustále hádajú, musí mať aj nejakú inú príčinu, ako to, že si jednoducho idú na nervy. Môže byť za tým čokoľvek, preto sa nad tým zamyslite najviac, ako to len ide. Ako sa hrajú? A hlavne, aký je ich priestor, ktorý obývajú? Bývajú v oddelených izbách alebo bývajú spolu? Na tom záleží.

Každý musí mať svoj priestor

Ak bývajú spolu, môže byť práve to príčina vašich problémov. Hlavne, keď bývajú v malej izbe, kde sa poriadne nemôžu ani pohnúť. Je jasné, že sa potom hádajú, aj keď možno ani nechcú. To, že majú nedostatok miesta spôsobuje to, že o seba neustále zakopávajú.
medvídek


Ak chcete, aby sa vaše deti prestali hádať, ale zároveň aj to, aby sa vo svojej izbe necítili ako v škatuli, je pre ne jednoznačným riešením poschodova postel. Práve ona krásne otvorí kráľovstvo vašich dvoch nezbedníkov. Spôsobí, že izba bude zrazu vyzerať oveľa väčšia a svetlejšia. Bude to ideálne miesto na hry, po ktorých obaja určite veľmi túžia. Navyše im takto môžete dať aj veci, ktoré budú len ich a nebudú sa musieť deliť. Napríklad samostatný stoly, stoličky alebo skrine. Uvidíte, že sa veľmi potešia.