Tak to ste v Našej obľúbenej fáze!

Výrobky

Pokiaľ sa chystáte kúpiť nové dvere a potrebujete s tým skutočne poradiť, alebo si len nieste istí, či Váš výber je skutočne správny, čítajte ďalej!
Sme profesionálna firma a pokiaľ ide o výstavbu bytových domov, výstavbu rodinných domov či výstavbu polyfunkčných objektov, tak tam vždy rozhodneme chceme byť!
Taktiež sa zaoberáme výrobou a predajom originálnych sklenených posuvných dverí! Táto oblasť je Našou skutočnou špecialitou!

posuvné dveře

Nie sú to len dvere!

Ak si myslíte, že pri kúpe dverí sa nemusíte nejak veľmi zamýšľať nad tým ako budú vyzerať, hlavne aby boli funkčné a za dobrú cenu, tak ste na omyle! Dvere sú skutočne dôležitou súčasťou Vášho interiéru a pokiaľ sú zvolené ako vchodové dvere, tak prepájajú Váš interiér s exteriérom, čím plnia krásnu funkciu!
Stačí prejsť cez dvere a ste v úplne inom svete, vo svete, ktorý ste si práve vy vybudovali a navrhli! Nebolo by teda úžasné, aby ste sa z jedného sveta do druhého dostali na prosto štýlovo?

A ak sa takto štýlovo chcete prechádzať medzi všetkými miestnosťami vo Vašom dome, tak sklenené posuvné dvere sú skutočne výbornou voľbou!
Možno sa obávate toho, že sklo je len jeden materiál a Vy nechcete, aby všetky dvere ostali rovnaké! Nemusíte sa tohto vôbec báť, pretože sklo je skutočne úžasný materiál a dá sa s ním doslova vyhrať pri navrhovaní!

Môžete si vybrať klasické hladké sklo, môžete ísť do skôr lesklých tónov, alebo naopak do matných, môžete zvoliť mliečne sklo, či kombinácie všetkých týchto možností! Dokonca si môžete vybrať aký vzor chcete mať na Vašich sklenených dverách! Stromy, jednoduché línie, jednoduchá geometria, kvety, zložitejšie objekty až abstraktné objekty, aj toto všetko môže byť práve na Vašich dverách!

dveře posuvné

A čo je na tom najkrajšie?
Každé dvere môžu byť iní a pritom dokopy tvoriť nejaký príbeh, ktorý si Vy samy vymyslíte! No nie je to krásna myšlienka? Takto bude mať Váš domov jedno malé tajomstvo o ktorom budete vedieť len Vy a Vaši najbližší.