Lovenie rýb pre ženy

Elektro

Mnohí ľudia majú pocit, že veľmi veľa vecí na svete nie je pre ženy celkom vhodných. Napríklad také hranie hokeja alebo byť vojačkou, či iné podobné veci. No nemyslia si to iba o povolaniach, ľudia sú o tom často presvedčení veľmi vo všeobecnosti. Asi vám však nemusíme hovoriť, že je to totálna hlúposť. Napriek tomu, že máte http://www.vasedeti.cz/skolka/zs/jak-se-chodi-do-skoly-v-anglii/ pocit, že žena niečo nezvládne, nie je to celkom tak. Verte tomu, že sa o tom presvedčíte sami, keď nad tým začnete premýšľať. V našej rodine je naozaj veľmi veľká tradícia, čo sa týka rybárčenia. Môj starký naň brával môjho ocina. A zase jeho starký a tak ďalej. Proste muži trávili svoj čas tak, že chodievali na ryby.

rybářská síť

Môj ocino mal však len mňa a moju sestru. Jednoducho v naše štvorčlennej rodinke nebolo vôbec žiadne dievča. Ostatní členovia rodiny si práve preto mysleli, že tradícia chodenia na ryby úplne vymizne, pretože dievčatá so svojimi otcami na ryby nechodia. My so sestrou sme však veľmi chceli chodiť na ryby. Veľmi nás to bavilo a chceli sme sa to naučiť. Takže napriek tomu, čo hovoril náš starý otec, ocko nás na ryby zobral, aby sme videli, ako to vlastne chodí. Kúpil nám rovnaké udice, aby sme sa nehádali o to, ktorá má krajšiu.
Bolo to naozaj perfektné, pretože sme sa veľmi tešili.

ryba

Tak, až sme nemohli spať, napriek tomu, že na rybačku sa vstáva veľmi skoro. Netvrdíme, že to nebolo ťažké, ale postupne sme sa to naučili a boli sme dokonca veľmi dobré. Mne sa narodil syn a aj dcéra, no rozhodla som sa, že tiež budem pokračovať v rodinnej tradícii. Zobrala som ich však na ryby oboch, aby som im ukázala, že aj dievčatá si môžu tento úžasný šport užiť tak, ako sa patrí. A nakoniec, bola som to ja, kto môjho manžela nahovoril, aby išiel a skúsil to s nami. Niektoré veci predsa môže chlapa naučiť aj žena, no nie? Prečo by nemohla?