Krása je vo vašich očiach

Výrobky

Používate niekedy umelé riasy alebo patríte medzi ich odporcov?
Skôr by som sa asi nedivila, ak ste ich už mali možnosť vyskúšať, vyzerali ste ako žmurkacia panny a hneď každý videl, že to nie sú vaše prirodzené riasy. Týmto nevkusným trendom už ale dávno odzvonilo a dnes si môžete dovoliť vyzerať naozaj krásne, ako by ste sa tak narodila.

upřený pohled

Mnohé dámy im už dávno prišli na chuť a ich efekt sa im páči natoľko, že sa k nim stále vracajú. Majú aj svoje výhody, nemusíte konečne kupovať riasenku. Vaše oči sú dokonalé vo dne aj v noci. Ak ste ešte moc neskúmali rôznorodosť na trhu, tak by sme vám mohli povedať, že najobľúbenejší sú tie od ardell. Vyzerajú totiž veľmi prirodzene a navyše aj ich lepidlá sú podľa dostupných recenzií veľmi kvalitné.
Skúsila som ardell za vás a tu máte moje hodnotenie.

Ardell Lashgrip lepidlo na riasy

Lepidlo je biele a pri schnutiu sa mení postupne na priehľadné. V tubičke je asi 7 gramov, ale podľa môjho názoru by mohlo byť aj väčšie. Záleží ako silnú vrstvu nanesiete, ale väčšinou zasychá behom tridsiatich sekúnd až minúty. Veľmi pekne drží riasy na svojom mieste a pomaly ich vlastne ani necítite. Sú jednoducho ľahké ako pierko.

Ardell umelé riasy

Ako prvé ma hneď zaujala priehľadná základňa, ktorá potom vyzerá veľmi prirodzene na vašom hornom viečku. Nemusíte vôbec používať čiernu linku, pretože pôsobí ľahko a prirodzene. Riasy sa krásne tvarujú a ohýbajú, nie sú tvrdé ako betón. Vytvárajú tak dokonalý oblúčik, ktorý si zamilujete. Môžete dokonca vyskúšať aj viac variant, nájdete tu prírodné a potom aj veľa výrazné modely. Vašim očiam budú rozhodne in všetky. To čo by som označila ako mínus, je rovnaká dĺžka rias, čo nevyzerá najprirodzenejšie a musíte si ich tiež trochu vycentrovať na viečku. Pokojne by zniesli aj viac rias na koncoch.

umělé řasy

Hodnotenie

A ako to bude s mojím zhrnutím? Moje body patria rozhodne lepidlu, ktoré je úplne dokonalé. Riasy síce nemajú u mňa pomyselných 100%, ale napriek tomu patria medzi tie lepšie. Len je potrebné nájsť vhodný model práve pre vaše oči.