So psom do dažďa

Výrobky

Čo zvyknete robiť, keď vonku prší? Nie je to čas, ktorý by väčšina ľudí obľubovalo, ale predsa len. Máte radi dážď? Máte radi padajúce kvapky, pomedzi ktoré sa snažíte utekať? Alebo sa skôr skrývate pod dáždnik, či pršiplášť? Skúste si dážď začať užívať. Aj ten predsa musí byť, aby zas a znova vyšlo slnko, no nemáme pravdu? Je však lepšie, keď si ho užívate vo dvojici.

zvíře

Môžete prizvať do radovánok v daždi aj vášho partnera, no najlepšie bude, keď si so sebou v prvom rade vezmete svojho verného psíka. Kto sa bude tešiť viac, keď ho vezmete na prechádzku v daždi?

Psík je jednoznačne to najlepšie stvorenie pod slnkom, o tom sa s vami nikto nemôže hádať. Ľúbia vás v každej životnej etape a situácii. Nezáleží im na tom či ste chorý, či ste veselý, alebo smutný. Je im úplne jedno, že na sebe máte to najotrhanejšie pyžamo a vyzeráte, ako keby ste práve vypadli z odpadkového koša. To, ako vás váš pes miluje však hovorí aj o tom, aký ste človek. Vraciate mu jeho lásku dostatočne? Alebo ho beriete ako samozrejmosť?

Väčšina psíkov si neuvedomuje, že by malo od vás aj niečo očakávať, jednoducho vás bezvýhradne ľúbia. Ale možno by ich práve tá prechádzka v daždi urobila šťastnými.

pejsek

Samozrejme, iba vtedy, keď ich do nepriaznivého počasia poriadne oblečiete. Že je to hlúposť? Sami veľmi dobre viete, ako páchne mokrý psík, tak prečo tomu nepredísť? Okrem toho urobíte dobre aj im, keď ich ušetríte od chladu, ktorý im studený dážď spôsobuje. Prečo by váš psík nemohol mať svoj vlastný pršiplášť ?Uvidíte, že budete rozmýšľať nad tým, prečo ste to nekúpili skôr. Je to úžasne praktická vec, ktorá poteší vás a aj vášho psíka, nad ktorým konečne nebude ohŕňať nosom po každej prechádzke po daždi. Užijete si s ním šantenie a aj behanie. Takto sa stane venčenie v daždi skutočnou zábavou.