U nás sa budú mať ako v bavlnke

Rada by ste sa vrátili späť do práce a hľadáte spoľahlivé stráženie pre svojich najmenších? Súkromná škôlka bratislava je presne to pravé riešenie pre vás! Do nášho zariadenia prijímame už tie najmenšie bábätká od dvanástich mesiacov a vôbec nevadí, že ešte nosia plienky. Naše zariadenie sa nachádza v príjemnom, bezpečnom prostredí uprostred bohatej zelene. Máme k dispozícii nepreberné množstvo hračiek, ktoré vaše detičky určite poteší.

– Ďalej vlastníme obrovské ihrisko a záhradu, kde sa vaše ratolesti môžu do sýta vyblázniť. O vaše poklady sa bude s láskou starať náš kvalifikovaný, vyškolený personál, ktorý má s deťmi bohaté skúsenosti.

– Preferujeme individuálny prístup ku každému dieťaťu, teda sa nemusíte obávať, že by o vaše maličké nebolo dobre postarané. U nás sa budú mať vaše poklady ako v bavlnke. Sme presvedčení, že sa im bude u nás páčiť a budú sa za nami tešiť.

Budete spokojní vy i vaše deti

Potrebujete stráženie pre svoje deti? Babičky ani kamarátky nemôžu strážiť každý deň? Ponúkame vám perfektné riešenie! V súkromnej škôlke bratislava sa bude vašim deťom páčiť. Nielen, že vám vaše poklady spoľahlivo postrážia, ale tiež sa u nás deti naučia veľa nových vecí. Ponúkame napríklad nepreberné množstvo voľnočasových aktivít a krúžkov, ktoré sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Úplnou samozrejmosťou je zdravá vyvážená strava a dostatočný prísun tekutín po celý deň.

– Preferujeme rodinnú atmosféru, v každej triede je maximálne päť detí, teda o každé dieťatko je perfektne postarané.

– Navyše vďaka malému kolektívu sa zníži chorobnosť vašich drobcov a nebudú tak často choré ako to býva v štátnych zariadeniach. Uvidíte, že sa vašim deťom bude u nás páčiť a aj vy budete s našim prístupom spokojní.

– Vaše ratolesti za nami budú chodiť s úsmevom na perách a už nezažijete žiadne slzičky ani zlostenia.