Čo sa skrýva pod názvom „masáž penisu“?

Podnikanie

Masáž penisu privatportal.sk je neoddeliteľnou súčasťou tantrickej alebo erotickej masáže. Mnohí muži si ju však predstavujú trochu nesprávne. Pri takejto masáži nejde len o sexuálne uspokojenie, ktoré má prebehnúť čo najrýchlejšie. Masáž penisu má svoje presné pravidlá, postupy a ak sú tie dodržané, tak má i významne pozitívne účinky na mužské zdravie.
Nahá žena leží v sexy póze na posteli medi saténovými látkami.jpg
Rôzne názvy, ten istý efekt

Masáž penisu niekedy nájdete aj pod názvom masáž lingamu. V týchto dvoch prípadoch de o rovnakú masáž, pri ktorej je masírovaný mužský pohlavný orgán, teda penis. Slovíčko lingam, používajú masážne salóny hlavne preto, lebo pôsobí lepšie. Slovo pochádza zo sanskritu a v preklade znamená penis.

Masáž prostaty je vyšší level

Ak v ponuke masážneho salóna natrafíte na masáž prostaty, mali by ste vedieť, že nejde o to isté. Pri tejto masáži je masírovaná prostata, ako to už vyplýva aj z názvu. Slovíčko prostata je v skutočnosti latinské. Po slovensky sa tento orgán nazýva ako predstojnica alebo predstojná žľaza. Nachádza sa svalovom dne panvy. Masírovanie môže prebehať dvoma spôsobmi, a to nepriamym, kedy masáž prebieha pri koreni penisu alebo priamym. V tomto prípade je prostata masírovaná cez konečník, čo je však v masážnych salónoch menej bežnou technikou.Detail na rozopnutý zips na modrých nohaviciach.jpg

Ako by mala masáž penisu vyzerať

Hlavne pomaly a citlivo. Nikdy nezačínajte s masážou samotného pohlavného údu. Vhodnými miestam sú nohy alebo brucho. K penisu prejdite pomaly a najprv sa venujte miestam okolo neho. Od momentu, kedy začnete muža masírovať, po moment, kedy príde na rad samotný penis, by malo ubehnúť, minimálne, pätnásť minút. Keď už príde „do tuhého“, pokračujte v pomalom a nežnom tempe. Vyvrcholenie je totiž koncom celej masáže. Preto sa nikam neponáhľajte, nechajte svojho partnera, aby s užil všetky tie príjemné pocity a hlavne nezabúdajte na to, že masáž penisu nie je len o orgazme a sexe.