Žiadny anál

Podnikanie

Niektoré ženy sú úplné puritánky. Nevedia sa nechať presvedčiť svojím mužom, ktorému by mali dôverovať, aby vykonali určitý výkon. Možno sa im to bude v konečnom dôsledku aj páčiť a aj tak to nechcú podstúpiť. Toľko výhovoriek, koľko si dokážu vymyslieť. To snáď nie je ani možné, veď toľko dôvodov na svete proti análu ani nie je. Bude to bolieť a ona si nenechá pokaziť zvierače. Vraj to tam proste nepatrí a podobné bludy, ktoré sa dajú vyvrátiť. Veď keby to tam nepatrilo, tak by to tam ľudia nedávali a dokonca by si to neužívali. Veď taký análny orgazmus je niečo neskutočne perfektné, čo sa oplatí zažívať. Nie zažiť raz, ale viac krát a opakovane to zažívať.

ass-4764394_1920

Áno, análny styk. Vrchol dôvery medzi mužom a ženou.

No, ženy to odmietajú.

Tak čo má chudák chlap robiť?

boots-3849581_1920

Navštívi sex privát Košice a splní si svoju túžbu. Mohol to byť krásny zážitok medzi jeho ženou a ním, no nikoho nebaví donekonečna niekoho presviedčať o tom, že to bude v poriadku. Že to nebude bolieť. Že sa to poriadne namaže a že si to aj ona užije. Keď nechce, tak ju do toho nemôže nútiť. Možno si to raz rozmyslí, ale on už to zažije dovtedy s niekým iným. S niekým, kto je ochotný si to aj užiť a poďakovať za tento krásny akt. Tieto ženy sú tak poddané a oddané, že tam vlastne muž rád bude chodiť za akýmkoľvek sexom, pretože ho zažije bez výčitiek a bez zbytočného šomrania, ktorého by sa dočkal doma.

No, robia si to tie ženy naschvál? Prečo si to tiež neužijú tak ako tieto ženy v sex privátoch? Veď je to tak neskutočne super činnosť a oni ju nechcú vykonávať dobrovoľne a keď aj hej, tak vždy za to niečo chcú. Nový kožuch alebo niečo kúpiť. No, nechápem. Nech sa naučia si to užiť a potom nemusí muž chodiť niekam inam za sexom. Ale vlastne, nech chodí, keď si to zaslúžia svojím výslovným konaním. Odmietanie análu je hriech. To sa nedá ani inak nazvať.