Žiadny anál

Podnikanie

Niektoré ženy sú úplné puritánky. Nevedia sa nechať presvedčiť svojím mužom, ktorému by mali dôverovať, aby vykonali určitý výkon. Možno sa im to bude v konečnom dôsledku aj páčiť a aj tak to nechcú podstúpiť. Toľko výhovoriek, koľko si dokážu vymyslieť. To snáď nie je ani možné, veď toľko dôvodov na svete proti análu ani nie je. Bude to bolieť a ona si nenechá pokaziť zvierače. Vraj to tam proste nepatrí a podobné bludy, ktoré sa dajú vyvrátiť. Veď keby to tam nepatrilo, tak by to tam ľudia nedávali a dokonca by si to neužívali. Veď taký análny orgazmus je niečo neskutočne perfektné, čo sa oplatí zažívať. Nie zažiť raz, ale viac krát a opakovane to zažívať.

ass-4764394_1920

Áno, análny styk. Vrchol dôvery medzi mužom a ženou.

No, ženy to odmietajú.

Tak čo má chudák chlap robiť?

boots-3849581_1920

Navštívi sex privát Košice a splní si svoju túžbu. Mohol to byť krásny zážitok medzi jeho ženou a ním, no nikoho nebaví donekonečna niekoho presviedčať o tom, že to bude v poriadku. Že to nebude bolieť. Že sa to poriadne namaže a že si to aj ona užije. Keď nechce, tak ju do toho nemôže nútiť. Možno si to raz rozmyslí, ale on už to zažije dovtedy s niekým iným. S niekým, kto je ochotný si to aj užiť a poďakovať za tento krásny akt. Tieto ženy sú tak poddané a oddané, že tam vlastne muž rád bude chodiť za akýmkoľvek sexom, pretože ho zažije bez výčitiek a bez zbytočného šomrania, ktorého by sa dočkal doma.

No, robia si to tie ženy naschvál? Prečo si to tiež neužijú tak ako tieto ženy v sex privátoch? Veď je to tak neskutočne super činnosť a oni ju nechcú vykonávať dobrovoľne a keď aj hej, tak vždy za to niečo chcú. Nový kožuch alebo niečo kúpiť. No, nechápem. Nech sa naučia si to užiť a potom nemusí muž chodiť niekam inam za sexom. Ale vlastne, nech chodí, keď si to zaslúžia svojím výslovným konaním. Odmietanie análu je hriech. To sa nedá ani inak nazvať.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup