Garancia lásky! Tipy na apríl a noc čarodejníc.

Podnikanie

Jar je obdobím regenerácie, lásky a plodnosti. Je to taktiež obdobím zaujímavých pohanských tradícií a vhodným časom na experimentovanie s čarodejníckou mágiou a kúzlami. EZO-TV si pre Vás pripravilo článok o sviatku Walpurgis, láske a rituáloch spojených s jarou a týmto dňom čarodejníc.

ohenhoriacipocastemnejnocidonebies.

V čom je Apríl výnimočný?

Apríl je mesiacom sexuality a vášne. Jeho koniec prináša najočakávanejšiu udalosť mesiaca – Noc Walpurgis. Sviatok Walpurgis, alebo inak známy ako deň čarodejníc, je dávnou pohanskou tradíciou. V minulosti bola táto tradícia spájaná s oslavami začiatkov lásky, plodnosti, s divokými oslavami, ohňami, tancom, obetnými rituálmi a taktiež orgiami. Povráva sa, že si mladí muži a ženy zvykli aplikovať psychedelické krémy, ktoré v nich spôsobovali tranz, v niektorých prípadoch až smrť.

Je apríl časom čarodejníckych kúziel?

Posledná aprílová noc je skvelou príležitosťou ako si do života privodiť lásku. Kúzla a elixíry majú byť vraj niekoľkonásobne efektívnejšie ako v iné dni, a preto sme sa rozhodli zhrnúť zopár jednoduchých rituálov. Tak na čo čakáte?

Kúzlo lásky pomocou sviečky.

Čo potrebujete:
Sviečku
Zapaľovač
Postup:
Predstavte si Vášho vysnívaného a čo si konkrétne prajete aby sa stalo. Opakovane myslite na tieto predstavy a sústreďte sa na Vaše prianie. Musíte avšak veriť, že sa tieto priania naozaj splnia. Následne zapáľte sviečku a nechajte ju celú zhorieť.

Kúzlo lásky pomocou stuhy.

Čo potrebujete:
Stuhu, ideálne ružovú alebo červenú
2 párne objekty – rukavice, náušnice, spony
Postup:
Začnite viazaním Vami zvolených predmetov. Každý večer ich zviažte o niečo viac, a predstavujte si, že čím viac sú tieto objekty pri sebe, tým bližšie je k Vám potenciálny partner.

Kúzlo lásky pomocou pomaranča.

Čo potrebujete:
Sušená pomarančová kôra
Látka
Stuha
Postup:
Ako prvý krok, zabaľte sušenú pomarančovú kôru do látky. Je jedno o akú látku ide. Uviažte ju stuhou a dajte si ju pod vankúš. Vo Vašich snoch zistíte, kto je Váš vyvolený a kedy má prísť.

trisvetleadrevenesrdciavisiacenaspagate

Elixír lásky pre zadaných.

Čo potrebujete:
Voda
Sklenená nádoba s vekom
Ružový kremeň
Priezračný kremeň
Škorica

Postup:
Naplňte nádobu vodou a dajte ju von, prípadne na okno. Počas toho ako sa nabíja slnečnými energiami, myslite na to, čo týmto elixírom chcete dosiahnuť. Predstavte si obrys symbolu znamenia zverokruhu Vášho partnera, a pomocou škorice zamiešajte vodu v nádobe. Následne do nej vložte číry kremeň a opäť zamiešajte. Vodu zamiešajte 8-krát v smere hodinových ručičiek. Číslo 8 je často spájané s planétou Venuša, a smer hodinových ručičiek dodáva Vášmu elixíru pozitívnu energiu. S príchodom večera, nahraďte kryštál ružovým kremeňom a opäť 8-krát zamiešajte. Nádobu nechajte von, prípadne opäť na okne. Ráno, keď je už elixír plne nabitý, dajte nádobu pod posteľ, kde ju aj necháte.

Či ste si už lásku našli alebo ešte len hľadáte, neváhajte skúsiť jeden z našich vybraných rituálov. Všetky sú jednoduché a rýchle. Trénujte a naučte sa ako na bielu mágiu. Ak máte nejaké otázky ohľadom iných rituálov, možno aj komplexnejších, neváhajte nás, v EZO-TV, kedykoľvek kontaktovať. Radi Vám poradíme.