Všetko pre ich budúcnosť už od bábätiek

Bývanie

Nábytok je najskôr to hlavné, čo budete nakupovať a potom vás čaká už len vybavenie a vnútorné dekorácie. Základom je kvalitná postieľka. Pre bábätko budete potrebovať stabilnú a pevnú konštrukciu s ohrádkou, ktorá je najlepšie polohovateľná. Neskôr prejdete na väčší model so zábranou. Vaši potomkovia totiž majú zo začiatku celkom živé sny a môžu často končiť na zemi.

Miminko se sobem


Nesmie chýbať ani vankúš, perinka alebo obliečky. Tu nájdete všetko pre dievčatká aj chlapčekov, tak vyberajte z pohodlia vášho domova: www.detskapostel.com/detske-obliecky-detske-plachty/. Objavte kráľovstvo princezien z Ľadového kráľovstva alebo sa vydajte do pretekárskeho sveta autíčok z rozprávky Cars. Veľkým hitom sú v súčasnej dobe napríklad Mimoni. Ale napriek tomu sa vraciame aj veľmi radi k tradičným hrdinom, ako bol krtko, víla Amálka alebo myšiak Mickey.

Vycpané zvíře

Veľmi obľúbený je napríklad sektorový nábytok, ktorý sa dá ľahko a vkusne meniť, kedykoľvek budete potrebovať. Jeho najväčšou výhodou je práve maximálna variabilnosť. Celá kolekcia obsahuje postieľku, šatníkovú skriňu, komodu a poličky. Všetko by sme odporúčali vyberať v jednotnom dizajne a prevedení. Vytvoríte tak ucelený štýl, kedy každý spozná, že sa jedná o raj vašich ratolestí. Nezabudnite ani na obrázky na steny alebo vkusné záclony, ktoré tomuto priestoru určite pristanú.

Dětský pokoj

Samozrejme záleží aj na kvalite materiálu a jeho spracovaniu, od ktorého sa tiež odvíja cena. Mali by sme dať v každom prípade prednosť prevereným dodávateľom, ktorí sa držia platných noriem a môžeme si byť tak úplne istí, že kupujeme kvalitu.
Odporúčame voliť ako materiál drevo, napríklad borovicu alebo smrek. Veľkej obľube sa teší aj buk, ktorý je veľmi pevný.
Hlavne si zariaďovaní užite a výsledok sa vám potom bude určite páčiť.