Teplovzdušné plynové ohrievače

Výrobky

Na plynovom ohrievači je jednou z jeho najobľúbenejších vlastností fakt, že je pomerne malých rozmerov a tým pádom dokáže byť mobilný. Takéto praktické zariadenie je preto kompaktné a pomerne jednoduché na prenos, respektíve ide takisto o vhodný „turistický“ model. V neposlednom rade dokážu prenosné teplovzdušné plynové ohrievače zahriať ľubovoľnú miestnosť, v ktorej sa ich rozhodnete aplikovať. Majú spravidla nízku hmotnosť a preto ich dokážete preniesť na požadované miesto, resp. do požadovanej miestnosti.

_vyr_268_Teplovzdusny-ohrievac-BLP11M-14M-17M-26M

Univerzálne využitie
Kapacita plynových zariadení môže byť rozdielna a rozdiel môže byť aj vo veľkosti plynových ohrievačov. Táto kategória produktov predstavuje univerzálne využitie, či už vravíme o zahrievaní väčších priestorov alebo naopak o malých turistických modeloch, čo sú zasa šikovné na prenášanie a oceniteľné v bežných útulných miestnostiach.
Nemusíme ale vravieť len o forme prenosných modelov, ale sú tu aj väčšie zariadenia, čo napríklad vyhrievajú priemyselné priestory. Kategória plynových ohrievačov predstavuje úspornú cestu a tiež alternatívy ako napríklad tlakovú pec, ktorá predstavuje výhodné riešenie z hľadiska spaľovania lacného plynu a prezentuje ekonomicky úsporné riešenie.

Výhody plynových ohrievačov
Na túto tematiku sa pozrieme z všeobecného hľadiska a poukážeme takisto na výhody plynových sporákov, ktoré majú tendenciu spoľahlivo vykurovať celé priestory. Táto vlastnosť je určite oceniteľná, ale v nejednom prípade oceníme tiež prenosný plynový ohrievač, ktorého hlavná výhoda spočíva v jeho mobilite. Vďaka prenosným vlastnostiam ho prakticky takisto dokážete využiť v priestore, v ktorom to potrebujete.

_vyr_269_Plynovy-ohrievac-BL103E

  • Spaľovanie plynu je bezpečné. A ak sa pozrieme na túto metódu bližšie, rovnako vravíme o ekologickom a zdravom spaľovaní s dlhou životnosťou a tým pádom s dlhodobým využitím pre vašu domácnosť.