Je čas vymeniť vašu starú klimatizáciu? Možno áno!

Výrobky

Pamätáte dobu, kedy sa vlastnenie klimatizácie radilo k nadštandardným pomerom a tým pádom sa v priestoroch vyskytovala len zriedka? Ale keď v nich bola, bol to rozhodne oceniteľný a veľmi príjemný efekt, najmä počas pálivých a dusných letných mesiacov. Jej význam spočíva primárne v prečistení domáceho vzduchu a v zlepšení jeho kvality.

Stylish1-6-510x510

Dnes sa stali klimatizácie skôr výsadou a bežným prvkom domácností. Aj napriek tomu však ide o investíciu, od ktorej očakávame dlhodobé kvality. Súčasný trh ponúka aj rôzne cenovo prístupné až lacné alternatívy, no žiaľ ako to tak býva, tie začnú vypovedať svoju službu už po pár rokoch. Možno sa nepokazía načisto, ale začneme si všímate rôzne vady a pribúdajúce chyby. A pokiaľ sa s nimi stretávate aj vy, s daným problémom vám pomôže klimatizácia Bratislava.
Poďme sa však pozrieť na spoločné znaky, ktoré napovedajú, že vaša súčasná klíma už neslúži tak, ako by v skutočnosti mala.
Zanecháva po sebe veľa prachu. A vy tento prach už nestačíte zakaždým utierať. Usadený prach je zároveň faktorom vyšších nákladov pri chladení, pričom samotný efekt chladenia sa znižuje.

Comfora6-510x430

Dali ste ju už niekoľkokrát opraviť čo znamená, že si pýta čoraz viac opráv a pozornosti, ktoré môžu zostať na pravidelnom poriadku. A viac, než stále platiť za tento servis, sa už niekedy skutočne oplatí investovať priamo do novej a kvalitnej klimatizácie, čo vám spoľahlivo vydrží viac, než 10 rokov.
Vydáva neprirodzene silnejší hluk, ktorý pravdepodobne symbolizuje, že niečo nie je v poriadku. Najskôr bude chyba vo vnútornej cievke.
Za používanie klimatizácie platíte stále viac a efekt je stále nižší. To je logický následok toho, že dotyčný vec prestáva fungovať správne a jej prevádzka sa už prakticky nevyplatí. Výhodnejšia je následne jej oprava, prípadne investícia do novej., hlavne ak tú starú používate už veľa rokov a mala podozrivo nízku cenu.