Športovo a štýlovo

Výrobky

Štýlová bundaTricko.top, tenisky, a to celé doplnené ešte štýlovejšími okuliarmi a bežeckými nohavicami. Áno, presne tak, dobre môžete vyzerať aj pri športovaní. Viete ako si vybrať to správne a zároveň trendy oblečenie na šport? Ak nie, tak čítajte ďalej.
Osoba oblečená v tyrkysovej športovej bunde
Musí byť pohodlné

Aj keď sme začali tým, že oblečenie na šport môže, respektíve, by malo byť štýlové, v prvom rade pozerajte vždy na pohodlie a funkčnosť. V tomto oblečení sa budete totiž hýbať, budete sa potiť, budete bojovať s vetrom a aj s horúčavou. Preto si nikdy nekupujte o číslo menšie kúsky, taktiež ani tie väčšie a pozerajte na to, aby ste si mohli svoje končatiny vykrúcať do všetkých strán, a to bez toho, aby vás oblečenie nikde netlačilo, neťahalo a nezarezávalo sa do kože.

Musí byť funkčné

Funkčné oblečenie znamená to, že sa v ňom nebudete nadmerne potiť. To totiž nie je pri športe nič pohodlné a ani zdravé. Na šport preto nakupujte vždy oblečenie, ktoré je určené presne na tento účel. Aj keď elastické nohavice od „Číňaňa“, ktoré navyše nestoja viac ako dve eurá, môžu vyzerať fajn, verte že svoj názor zmeníte po prvom zabehnutom kilometri.Žena v čiernych okuliaroch a v čiernom tričku hrá plážový volejbal

Nezabudnite na zimu a teplo

Nezabudnite na to, že aj teplý májový podvečer, sa pri behu môže zmeniť na naozaj nepríjemný zážitok. Preto si so sebou vždy vezmite nejakú tú ľahšiu bundu a pri dlhších pohybových aktivitách pokojne i dlhšie nohavice. Pamätajte na to, že všetko oblečenie, ktoré vás má pri športe zahriať, nesmie byť extrémne teplé. Pri akejkoľvek fyzickej aktivite zo seba vydávate veľa energie, čo vedie k poteniu a taktiež k prehrievaniu. Bunda by preto mala byť z ľahkého a vzdušného materiálu, ktorý vášmu telu dovolí dostatočne dýchať. Pod ňou by ste mali mať oblečené tričko z materiálu, ktoré dokáže dostatočne vpíjať pot. Ideálna je napríklad bavlna alebo špeciálne materiály určené na športovanie.