Recept na útulnosť

Výrobky

Jednému sa páči moderný dizajn, iný nedá dopustiť na útulnosť spojenú so slovenskou prírodou. Zostávate verný slovenskej klasike a tiež sa vám s tým spája vôňa dreva? Milujeme jeho dotyk, vzhľad a vôňu, ktorá na rozdiel od vône dreva, ktorá sála z nového nábytku, tak skoro nevyprchá. Našťastie, ak túžite tak ako my po svojej vlastnej drevenici, je to ľahšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Drevo má všetky predpoklady pre kvalitnú stavbu, ale máte financie na to, aby ste si niekde pri lese začali budovať vlastnú chalúpku? Čo takto pretvoriť chatu, ktorú už máte na rozprávkovú stavbu? Pomôže vám v tom zrubový obklad!

srub

Doska k doske
Drevený vzhľad sa dá dosiahnuť všelijako. No iste uznáte, že tapetami alebo rôznymi nálepkami si doma spravíte nakoniec viac škody ako úžitku. A to hlavne kvôli veľkej miere gýču. Je pravdou, že vo väčšine gýčových aplikácií ide o to, ako to vyzerá, nie o celkový pocit, ktorý výsledok navodí. No pri dreve chcete vzhľad, vôňu a celkovú atmosféru, nemá preto zmysel ho ničím nahrádzať. Našťastie, so zrubový obkladom je radosť pracovať a hodí sa na každý rovný povrch, ktorý doma máte. Nepotrebujete špeciálne náradie a špeciálnu stenu, jednoducho skladáte dosku k doske a pred očami vám vzniká takmer číra drevená, zrubová stena.

chata

Drevo na podlahe, drevo na strope
Poriadna chalúpka nemá drevo len na podlahe. Koniec-koncov, na to by vám stačili obyčajné parkety. Rozprávkový vzhľad dosiahnete tak, že si drevom obložíte stropy, steny a doladíte nábytok. Doma aj v prázdninovom dome. Stačí vám deň či dva voľna a prerábanie bývania sa môže začať! Zaujímavejšie ako tapeta, menej náročné ako maľovanie celého domu. Drevený obklad vám vydrží a neomrzí!