Plňte si sny z detstva

Výrobky

Keď som bola malá, mala som naozaj veľmi veľa snov. Okrem toho, že som chcela byť svetoznáma herečka a občas som dúfala aj v to, že mi rodičia povedia, že som princezná, som chcela mať aj naozaj kvalitné veci. Nikdy som si nepotrpela na množstvo, ale skôr na kvalitu všetkého, čo som mala a čo som si kúpila. Na svoje veci som si dávala naozaj veľký pozor, preto ma hnevalo, keď si odo mňa niečo požičala moja sestra. Ona totižto zničila takmer všetko, čo sa jej dostalo do rúk. Bývali sme oba spolu v jednej izbe, mali sme jeden stolík a jednu skriňu, takže som si veci musela schovávať, aby mi to náhodou nezničila. No moje oblečenie vždy aj tak skončilo u nej a väčšinou mi všetko zničila.

patrová postel

Málo priestoru a veľa hádok

Aj keď som svoju sestru milovala, veľmi som si želala, aby som mala samostatnú izbu. Alebo aspoň vlastnú skriňu, ktorú si budem môcť zamykať. Bola som rozhodnutá, že keď budem mať vlastné deti, určite nebudú bývať v spoločnej izbe. No, bohužiaľ, musia. Moje dve dievčatá si nažívajú spolu v jednej komnate. No aj keď si nekradnú veci, izbu majú zapratanú až až. Keď už som z toho bola naozaj zúfalá, spomenula som si na to, po čom som veľmi túžila, keď som bola malá.

vyvýšená postel

Splňte si sen z detstva cez vaše deti

Neustále som závidela mojim kamarátom, ktorí mali doma poschodové postele. Mali v izbe dostatok miesta, dostatok priestoru na hranie, ale aj na to, aby mali vlasný písací stôl aj vlastnú skriňu. Vedela som, že ju musím jednoznačne zohnať http://www.kittchen.cz/snazite-sa-zohnat-vhodny-darcek-pre-babku/ aj pre moje malé nezbedníčky. Keď som im povedala, čo sa im chystám kúpiť, boli úplne nadšené. Bolo to naozaj smiešne, pretože chceli mať to, čo som chcela mať aj ja ako dieťa. Vybrala som im farbu, ktorá sa hodí k štýlu ich izby. A ony dve zatiaľ spriadajú plány, ako si budú stavať bunkre a poschodové domy pre bábiky. Nemôžem byť šťastnejšia a mám pocit, že ony tiež.