Nepodceňujte starostlivosť o ruky a nechty

Výrobky

Ako sa staráte o svoje ruky? Pravidelne si ich krémujete? Dávate si na ne pozor v zime a nosíte rukavice? Alebo nad tým len nejako mávnete rukou a tvárite sa, že tie vaše ruky sú skutočne odolné? Nuž… nechceme vám kaziť ilúzie, ale je pravdou, že vaše ruky to skôr či neskôr ukážu. Nie každý to pociťuje hneď, no keď nenosíte rukavice a nekrémujete ich, je jasné, že ich budete mať o chvíľu suché a drsné ako papier.

nehtíky

A čo vaše nechty? Ako si dávate záležať na nich? Pilníkujete ich? Striháte si ich? Máte ich krásne upravené a čisté? Nechty sú vizitkou každej ženy a práve preto by ste mali na to myslieť a v žiadnom prípade ich dôležitosť nepodceňovať. Ak sa tak stane, budete vyzerať zanedbane.

Osobitnou súčasťou starostlivosti o nechty je jednoznačne manikúra. Tu má každá žena úplne iné priority a vlastne sa im ani niet čo čudovať. Veď si predstavte, že by sme ich každá nosili rovnako dhé a takej istej farby. Bolo by to skutočne nudné a neoriginálne, no nemáme pravdu? A práve preto by ste mali myslieť na to, že tá vaša manikúra by mala v prvom rade vystihovať hlavne vás. Neberte ohľad na nikoho iného.

laky

Čo však od svojej manikúry očakávate? A aká chcete, aby vlastne bola? Všetky tieto otázky a možno aj ešte viac si musíte zodpovedať, ak chcete mať manikúru podľa seba. My vám však môžeme poradiť. Mnohé ženy chcú, aby ich manikúra vydržala veľmi dlho, no na druhej strane túžia po tom, aby vyzerala prirodzene a aby jednoducho nepôsobila umelo. Manikúra, ktorá jednoznačne umelo nepôsobí je gel lak. Aj keď vyzerá prirodzene, vydrží naozaj neskutočne dlho. Nemusíte sa obávať, že sa vám počas niekoľkých dní zošúcha alebo zlúpe, vydrží vám na nechtoch niekoľko týždňov a práve preto je taká populárna. Tým, že sa aplikuje priamo na vaše nechty je naozaj veľmi obľúbená a verte tomu, že ju budete milovať aj vy.