Nechtové trendy na leto 2017

Výrobky

Nechtové trendy, ktoré sa budú celé leto mihať na prstoch modeliek na prehliadkových mólach a obálkach časopisov, môžeme rozdeliť do niekoľkých skupín:

1. Metalické odlesky
Nalakujte si nechty základným svetlým neutrálnym odtieňom a použite na celý necht hviezdny prach v svetlom metalickom odtieni. Tento typ manikúry je ľahký a rýchly, s elegantným až vznešeným výsledkom.
Ak nie ste milovníčkou výrazných kovových nechtov, použite na celý necht prirodzený odtieň v púdrovej farbe a lak s kovovým odleskom aplikujte iba na špičky Vašich nechtov, vytvárajúc tak francúzsku manikúru alebo pozdĺž stredu nechty opticky rozdeľte od lôžka po špičky páskou metalickej farby.

manikúra

2. Čierny lesk
Vysoko-lesklý čierny lak na nechty je tento rok na vrchole. Kombinovať ho môžete s prirodzenými odtieňmi nechtov, ale aj s výraznými farbami, ktoré ho nechajú vyniknúť. Použiť ho môžete na celé nechty alebo len na začiatok či koniec nechtov.

3. Geometrické tvary
Na vytváranie jednoduchých vzorov, ako sú bodky alebo prúžky, nemusíte mať vlohy Picassa. Stačí jedna väčšia bodka alebo si pomôžte páskou, aby ste vytvorili rôzne prúžky. Nebojte sa kombinovať výrazné farby, ktoré nik neprehliadne.

4. Francúzska manikúra
Francúzska manikúra je obľúbeným riešením pre mnohé z nás. Aj tento typ zdobeni však podlieha trendom. Tento rok si nechty ponechajte krátke, s okrúhlymi špičkami. Ako základ používajte iba lak telovej farby. Na špičky naneste v tenkej línii výraznú farbu, prípadne prestriedajte na špičkách dve rôzne farby. Odvážnejšie a hravejšie typy sa môžu nechať uniesť inou linkou na každom nechte.

5. Neutrálne farby
Krémové a perleťové odtiene farieb vyzerajú na nechtoch mandľového a oválneho tvaru žensky, dodávajú nechtom dĺžku a ruky pôsobia jemne. Prirodzené tóny vyzerajú noblesne bez akýchkoľvek ďalších úprav.

uv lampa

6. Zvýraznené nechtové lôžka
V móde sú stále zvýraznené nechtové lôžka, a to v rôznych kreáciách. Okolo ošetrenej nechtovej kožtičky môžete viesť tenké linky, vytvárať poloblúky alebo tvary písmena V. Zvoľte výrazné farby na neutrálnom podklade.

V každom prípade si pre Vaše nechtové kreácie vytvorte dobrý základ. Svoje ruky a nechty cez leto dostatočne hydratujte, doprajte im extra dávku výživy. Na dovolenku sa pripravte trvácnymi farbami, ktoré odolajú náporu vody, slnka a všetkých aktivít. V pohodlí Vášho domova Vám ich pomôžu vytvoriť skvelé akciové sady z

Želáme Vám krásne, žiarivé leto!