Venujte sa sama sebe

Výrobky

Podľa niekoľkých prieskumov patria ruky k prvým veciam, čo si na tom človeku všimneme. Keď sa nad tým zamyslíme, naozaj to dáva aj logiku, no nie? Veď pri podaní ruky si hneď všimnete, keď ich má človek suché alebo naopak veľmi mokré. Niektorí vedci si dokonca myslia, že je na tom postavený aj prvý dojem z človeka a my nemôžeme nič iné, len nesúhlasiť.

modré nehty

Starajte sa o vaše ruky
Ak chcete, aby boli vaše ruky hebké a naozaj príjemné na dotyk, musíte im dopriať väčšiu starostlivosť, ako ste si doteraz mysleli. Určite nezabúdajte na kvalitné krémy, ktorými by ste si mali ruky natierať aspoň tri razy za deň, večer určite väčšiu vrstvu. Okrem toho by ste im raz za čas mali určite dopriať aj poriadnu očistu, ktorá sa bude skladať z poriadnej výživnej procedúry. No viete, na čo ešte by ste určite nemali zabúdať?

Myslite aj na vaše prsty
A to nielen na ne ako také, ale hlavne na vaše nechty, ktoré o vás prezradia úplne všetko. Ukazuje sa na nich či ste zdravá, ako sa stravujete, ale aj to, ako sa o seba staráte. Máte na seba dostatok času? Doprajete si masku alebo aspoň raz za čas idete ku kaderníčke a kozmetičke? Nie? Naozaj veľká chyba a okamžite to zmeňte. A začnite práve od rúk a od toho, čo najviac vypovedá o vašom zdraví.

růžové nehty

Nech vás celú ozdobia
Práve vaše nechty môžu byť vašou najväčšou ozdobou, ak máte v sebe aspoň trošku odvahy. A to nepochybujeme, že ju v sebe určite máte, no nie? Tak poďte do toho! A stavte na odvážnu manikúru? Nebojte sa, nemáme teraz na mysli extrémne dlhé pazúriky alebo tvary, z ktorých sa vám krúti hlava. Ani farby, z ktorých vás budú bolieť oči. Len niečo, čo vás bude dokonale vystihovať a bude vám robiť radosť, ako keby ste každý deň nosili obľúbený šperk. Stavíme sa, že z toho budete nadšená hneď, ako to vyskúšate. Najvyše, máte toľko možností, že naozaj nebudete vedieť, čo si máte vlastne vybrať.