Buďte svoja

Výrobky

Človek by si myslel, že ženy stále vedia, čo vlastne chcú. Je veľmi dôležité, aby si v prvom rade uvedomili to, ako chcú vlastne vyzerať. Práve to je podstatné. Keď žena vie, ako chce vyzerať, je veľmi jednoduché sa tej predstavy aj držať. Prečo by ste sa vlastne mali o seba starať? Na toto si asi nemusíte ani odpovedať, ak ste žena, určite viete, o čo vlastne ide. Ak teda nepatríte k tým mála ženám, ktoré sú so sebou spokojné presne také, aké sú. Ak na sebe chcete niečo zmeniť, musíte si uvedomiť, že to nesmiete preháňať, nech sa deje čokoľvek.

kleštičky

Nechcete predsa vyzerať ako hračka alebo ako nejaká neprirodzená bábika. Čo chcete, aby bolo na vás iné? Čo chcete, aby bolo krajšie a možno lepšie? Možno by ste chceli, aby ste mali dlhšie riasy. V dnešnej dobe však máte umelé mihalnice. A nemyslite si, že sa to hodí iba na rôzne zvláštne príležitosti, ako sú plesy alebo svadby. V dnešnej dobe predsa môžete vidieť aj ženy, ktoré ich nosia úplne v bežné dni. Pokojne aj do práce alebo len večer ku poháru vína. Podstatné však je, aby ste mysleli na to, že takéto vylepšenia môžete aj veľmi rýchlo prehnať. Stačí, keď si k tomu necháte spraviť aj nechty a hneď sa na vás ženy budú pozerať ako na namyslenú dámu.

zelené oči

To je však len ich názor a zaužívaný stereotyp, z ktorého sa môžete dostať. Stačí, keď budete úplne normálna a nebudete sa tváriť, že kvôli urobenej manikúre nemôžete urobiť vôbec žiadnu prácu. Verte tomu, že stačí skutočne málo k tomu, aby ste ukázali svojim kolegyniam alebo spolužiačkam, že to, že máte na sebe nejaké „vylepšováky“ ešte neznamená, že si o sebe myslíte, že ste niečo viac ako ostatní ľudia. Vylepšujte sa, ale pamätajte na to, že by to nemalo nikdy meniť vašu osobnosť. Môžete si byť istá, že ide len o to, aby ste sa cítili trochu sebavedomejšie a krajšie. Je to však vždy iba na vás.