Nábytok, ktorý vás poteší

Elektro

Keď som bola mladšia, mala som nervy na mojich rodičov, ktorí sa nevedeli vzdať žiadneho kusu nábytku, ktorý doma mali. Aj keď bol možno totálne otrasný a aj keď sa im možno do bytu vôbec nehodil, oni ho tam jednoducho chceli mať, nech sa dialo čokoľvek a nikto im to nemohol vytĺcť z hlavy. Áno, bolo to skutočne hrozné a vedela som, že nech sa deje čokoľvek, ja tomu nijako nepomôžem. Ale musím povedať, že to možno bolo aj trochu vtipné. Pretože nech sa dialo čokoľvek, vedela som, že ja budem asi taká istá. Mala som dosť zvláštny vkus.

masivní komoda

Čo sa vám páči?

Zvláštny vkus mal našťastie aj môj partner, preto bol zo všetkého nervózny a nevedel nejakým spôsobom presvedčiť svojich rodičov, prečo chce to alebbo hento. Ale keďže som mu veľmi dobre rozumela, nemusel sa tým až tak zaoberať. Asi je jasné, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec musíte urobiť to, čo sa vám páči. A ja som našťastie presne vedela, čo sa nám najviac hodí do nášho domu. Takže, už som sa musela zamerať len na podrobnosti, ktoré boli okolo mňa. Ešte som musela prísť na to, čo bude ten dominantný prvok v spálni. To som nemala vymyslené.

černá komoda

Niečo, čo na prvý pohľad zaujme

Zvíťazila nakoniec výnimočnosť spojená s niečím praktickým, takže som sa rozhodla, že nám dám do izby rustikalne komody. Znie to podľa vás prehnane? Ono to však má len honosný názov, ktorý vôbec nehovorí o tom, ako to vyzerá a čo je pre to naozaj podstatné a na čo sa naozaj môžete v každom prípade spoľahnúť tak, že sa vám tomu ani nebude chcieť veriť. Vy by ste si však veriť mali a keď to skúsite, zistíte aj to, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec sa vám to bude páčiť. Dajte na našu radu a uvidíte, že to skutočne stojí za to. Ja som spokojná, môj partne tiež a budete aj vy. Maličkosti alebo proste veľké doplnky, je to jendo, všetko to tvorí váš domov. Vy si tvoríte váš domov.