Kedy a prečo sa rozhodnúť pre službu AB- Krkovanie?

Podnikanie

Raz za čas sa môže každému stať neželaná situácia- upchá sa vodovodné potrubie, drez, alebo sa skrátka upchá kanalizácia pod vplyvom usadenín, ktoré je následne potrebné nejakým spôsobom odstrániť. A nie vždy je to ľahká či voňavá práca, hlavne ak sa do toho pustíme sami a nemáme v tom moc skúseností a ani ten správny inventár.

vodovodný kohútik

A najlepším riešením nemusí byť ani to, ak zavoláte suseda či dobrého kamaráta, ktorí síce môžu mať ochotu pomôcť vám, no takisto nie sú v tomto obore profesionáli a celý proces tak ani v tomto prípade nemusí prebiehať jednoducho a rýchlo tak, ako keby ste zavolal skutočných profesionálov v tomto obore, krtkovanie Modra AB- Krtkovanie.

Ale rozhodne sa takýto postup nemusí týkať len Modry. Konkrétne služby síce fungujú na danom mieste, lenže aj v mnohých iných častiach Slovenskej Republiky-

  • Bratislava, Senec, Šamorín, Dunajská Streda, Pezinok, Stupava, Šaľa, Galanta, Nitra, Piešťany, Trnava, Hlohovec

Navyše sú dostupné 24/7, takže na dané miesto môžu prísť ihneď a problém s upchatým potrubím či kanalizáciou odstrániť na počkanie, a to profesionálnym zákrokom a praktickou metódou- krtkovaním.

  • Je to rýchla, účinná a obľúbená metóda na spôsob vysokotlakového čistenia. Upchané potrubie sa prečistí pod nátlakom vody, ktorá sem smeruje z hadice (a vysokotlakového čerpadla).

drez, voda

Týmto spôsobom sa odstránia všetky usadeniny, ktoré v potrubí spôsobujú upchanie a ktoré sú zodpovedné napríklad za pomalé odtekanie vody alebo za zápach z odpadového potrubia. Navyše, s krtkovaním je riziko poškodenia potrubia len minimálne.

Vravíme teda o rýchlom, profesionálnom a modernom spôsobe, ako si poradiť, keď vás prekvapí anomálne správanie vody, či jej pomalé odtekanie. Okrem toho tieto služby ponúkajú aj monitoring kanalizácií s funkčnou technológiou, ktorá vďaka kamere odhalí všetky detaily a potenciálne príčiny vzniku problému.