Bytový dizajn, ktorý možno býva aj u vás

Bývanie

Viete čo je to „shiplap“?Skúste rozlúštiť našu malú hádanku. Čoskoro zistíte, že sa nejedná o žiadny zložitý hlavolam.
Trendy sa totiž vracajú nielen v móde, ale aj v ďalších oblastiach nášho obyčajného života. Práve tento dizajn vládne našim domovom snáď už od nepamäti. Stále nám tak celkom nerozumiete? A čo keby sme použili inú formuláciu – teda tatransky profil.
Koniec zložitej definícii, ktorá skrýva také jednoduché slovné spojenie. Konečne vieme všetci, o čom sa hovorí.

Obrázky na zdi

Obklad z drevených profilových lamiel si prešiel za tie roky zložitým vývojom a stále sa zdokonaľuje. Rad výrobcov aj zákazníkov na neho nedá dopustiť. Drevo je totiž obrazom prírody, ktorá nás všade obklopuje a mali by sme ju chrániť, ako najlepšie vieme. Tieto profily sa hodia pre obklady interiéru – teda steny alebo stropy a potom aj exteriérových plôch (štíty, fasády).
Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a príjemná. Vďaka systému pero – drážka nemôžete nič pokaziť ani ako laik. Navyše vám pôjde dielo rýchlo od ruky.Aj architekti tento materiál milujú a veľmi radi ho vkladajú do svojich návrhov.
Vyskúšajte ako pristane vášmu vidieckemu domčeku! Krásny bude tiež u rustikálneho štýlu. Tento moderný šat jednoducho pristane každému. Pohodlne vydrží aj vyššiu vlhkosť v kuchyni alebo kúpeľni. Správny náter ho ochráni a zladíte ho tak s celkovým duchom interiéru.

Dřevostavba.jpg

Táto vaša voľba nie je nijako finančne náročná, takže presne pre vás.
Internet sa hemží kopou nápadov, kam všade sa dajú tieto drevené dosky nainštalovať. Vďaka rekonštrukcii pomocou tohto materiálu dostane váš domov nový dych a vy budete konečne právom pyšní.
Konečný výrobok vyberajte vždy u renomovaných obchodníkov, ktorí vám za neho ručia svojou kvalitou. Navyše si môžete priobjednať ešte doplnkový sortiment.

Bílé plátno

Konečne budete bývať v novom voňavom dome, kde sa budete cítiť vždy dobre a obklopení láskou vašich najbližších. Bude to radosť prebúdzať sa do každého nového rána a znovu tu usínať.