Bez vozidla to proste nejde

Podnikanie

Asi skoro každý kto vlastní alebo vlastnil vozidlo sa dostal do situácie, že odrazu auto nebolo, pretože bolo v oprave, potreboval ho niekto iný alebo jednoducho nebolo na nové. Taká situácia dokáže potrápiť hlavne v prípade, keď vozidlo denne využívate kvôli práci, firme či rodine.
Do takej nepríjemnosti sa však už nemusíte dostať, pretože autopožičovňa Žilina vás v tom rozhodne nenechá.

veterán


Aký je obsah služieb?
Tieto služby majú už z názvu vyplývajúci charakter a stali sa obľúbenou súčasťou trhu. Ako náhle vám vaše vozidlo prestane slúžiť, tak jednoducho viete, že máte možnosť plnohodnotnej náhrady aj keď nebude vaše vlastné.
Vďaka tomu môžete získať vozidlo podľa výberu s ďalšími vymoženosťami ako napríklad:

  • viacmiestne vozidlo
  • vozidlo aj s vodičom
  • možnosť výmeny v prípade poruchy
  • žiadne starosti so zákonným ani havarijným poistením
  • pravidelný servis
  • výmena pneumatík
  • doplnkové služby

Autopožičovňa Žilinasa postará o vaše pohodlie a na vás je len výber vozidla, ktoré najlepšie splňuje vaše požiadavky a uspokojenie potrieb.
Doba využitia služieb je individuálnaa môžete si vozidlo požičať na pár dní až mesiac. Vyriešite tak situáciu, ktorá vás donútila zostať bez vozidla a môžete bez problémov odcestovať na dovolenku, na víkendový pobyt na chatu či na návštevu, denne do práce či odvážať deti do školy a na krúžky.
Často sa do problémov dostanú aj firmy, ktoré potrebujú vozidlo na firemné účely pre denné využitie alebo nárazové ako napríklad vyzdvihnutie hostí na letisku, služobné cesty a podobne.

automobil

V každom prípade si môžete vozidlo zaobstarať aj s vodičom a zbaviť sa tak starostí s riadením. Užijete si pohodlnú cestu s kvalitným vozidlom a kilometre za vás odriadi skúsený vodič. Vy sa tak môžete venovať práci, rodine či iným záležitostiam.
Nemať po ruke vlastné vozidlo nakoniec nemusí byť taká katastrofa ako by sa na prvý pohľad zdalo.