Temné miesto internetu – Darkweb

                Hovorí sa mu aj zakázaná oblasť internetu pretože obsahuje nevhodný obsah, ktorý je často v rozpore so zákonom, ale aj ľudskou etikou. Táto „temná“, zakázaná časť internetu môže vo vás vyvolať pobúrenie, strach alebo traumu do konca vášho života. Nájdete tu webové stránky, ktoré ponúkajú na predaj drogy, obchodovanie s ľudskými orgánmi alebo dokonca objednanie vraždy. Vo veľkej miere tu prebieha aj obchod so zbraňami.

internet

Podľa ľudí, ktorí navštívili Darkweb, mohli vidieť ako si za peniaze môžete kúpiť sledovanie osoby, ktorú neznámy páchatelia mučia a dokonca, pri príplatku si môžete jednoducho povedať, čo chcete, aby sa s danou väznenou osobou stalo. Určite preto neodporúčam v žiadnom prípade akokoľvek sa dostať na túto zakázanú oblasť internetu.

iphone

                Je to veľký problém svetových vlád, ktoré sa zaoberajú problémom šírenia násilia a predajom zakázaných vecí pomocou internetu. Sú vynaložené nemalé sumy peňazí na likvidáciu a dolapenie zločincov, ktorí si takto nelegálne privyrábajú. Ide o veľký biznis, o čom svedčia aj predávané komodity. Ide o veľmi dobre organizovaný zločin, ktorý je problémom celého sveta a krajín, kde je zavedený internet.

Ako sa dostať na Darkweb
Nedostanete sa naňho pomocou obyčajného internetového prehliadača. K prístupu na Darkweb sa dostanete len pomocou špeciálnych prehliadačov, o ktorých sa nebudeme zmieňovať z pohľadu bezpečnosti.
Po pripojení sa pomocou tohto špeciálneho internetového prehliadača sa dostanete na internetové stránky, ktoré obsahujú témy, spomenuté vyššie v článku. Darkweb je tu takmer od počiatku zavedenia internetu pre verejnosť od 90. rokov 20. storočia. Niektorí ľudia si stále nájdu spôsob, ako páchať zločin a porušovať zákon.

zařízení

                V tomto prípade platí staré, známe pravidlo, že internet je dobrý sluha, ale zlý pán. A toto pravidlo platí doslova.